Утеплювач

Знайдено: 1 - 48 серед 165 товарів

Купити утеплювач

Утеплювачі для будинку часто порівнюють з одягом. Вони також необхідні. Але якщо одяг легко можна і потрібно змінити за будь-якої необхідності, то ідеальна «одяг» для будинку повинен функціонувати стільки ж, скільки і сам будинок. Тому купити утеплювач для дому доведеться неминуче, тільки робити це потрібно грамотно, зважено, справа ця дуже важлива і відповідальна.

Ціна утеплювача

Кожна людина, яка хоч якось стикається з ремонтно-будівельними процесами, знає, що утеплити будівлю - значить, зробити важливий етап у зведенні нового комфортного будинку. Якісно утепливши будинок, ми отримуємо можливість економити кошти на оплату за енергію взимку і в той же час забезпечуємо приємну прохолоду в приміщенні влітку. Якщо стіни будівлі не утеплювати, то вони піддаються швидкій руйнації.

Зробити правильний вибір будматеріалів - завдання досить серйозне. Тут прийняття рішення визначається:

 • конструкцією будинку,
 • товщиною і матеріалом утеплюваної частини конструкції,
 • вартістю (як правило, вибирають утеплювач, ціна за куб м якого порівнянна із загальним бюджетом, запланованим на будівельний проект).

Якщо знадобився утеплювач, вартість його не повинна нікого збентежити - вона цілком доступна. Зверніть увагу, ціна на утеплювач не завжди визначає його якість: тут не буває поганого і хорошого - є просто різні теплоізоляційні властивості.

Багатофункціональність утеплювачів

Утеплювач - умовне найменування, що не відображає повністю сутність даного виду будівельного матеріалу, його призначення. Точніше, узагальнююча назва - теплоізоляція, що володіє, одночасно, гідроізоляційними і звукоізоляційними властивостями. Крім основного, очевидного призначення - зберігати всередені тепло будинку в зимову холоднечу і прохолоду - жарким спекотним літом, утеплювачі виконують захисні, функції. Ті чи інші властивості різних видів утеплювачів варіюються в залежності від призначення. Досвідчені консультанти Керамік Фест допоможуть у виборі відповідного виду утеплювача для даху, стін, фасадів, підлоги, балконів, лоджій, мансард, не опалювальних горищ, підвалів і т. Д. Зателефонувавши в Інтернет-магазин Керамік Фест, Ви зможете купити недорогий утеплювач, в точності відповідний своєму призначенню і який співпадає з Вашими потребами.

Переваги утеплювачів, куплених в нашому Інтернет-магазині

Досвідчені фахівці ТОВ Керамік Фест уклали договори про співпрацю з найкращими виробниками теплоізоляції, яка володіє:

 • невисоким коефіцієнтом теплопровідності матеріалу, здатністю чинити опір втрат тепла в зимовий час, перегріву - в літню пору;
 • низькою щільністю, об'ємністю, наповненістю повітрям, - необхідними передумовами високої здатності не пропускати шум, пропускати пар, що не тільки створює комфортні умови, але і захищає основний стіновий матеріал від пошкодження накопичуваній волозі, гниллю, грибками;
 • здатністю відштовхувати воду;
 • легкою вагою, що упрощує перевезення, установку, полегшеність всій конструкції;
 • високою міцністю, що забезпечує довговічність;
 • пластичністю і гнучкістю, що сприяє ефективному монтажу, обробці;
 • екологічною безпекою, що включає радіологічний контроль вихідної природної сировини, відсутність шкідливих домішокі виділення будь-яких токсичних речовин;
 • негорючістю, здатністю перешкоджати поширенню вогню;
 • несхильність поразці мікроорганізмами, грибами;
 • тривалим терміном служби, відповідним довговічності всієї будівлі;
 • лояльною доступною ціною.

Висока міцність і мала щільність зазвичай виключають один одного. Але для якісних сучасних утеплювачів - це не так. Вони не тільки надзвичайно легкі, але і досить щільні, міцні. Всьому цьому комплексу вимог відповідає продукція кращих європейських виробників теплоізоляційних матеріалів, представлена ​​на сайті Керамік Фест. Вона має сертифікати екологічної безпеки. Гарантіями на півстолітню ефективну експлуатацію відповідно до заявлених технічних характеристик. Тому купити недорогий утеплювач, ціна якого нижче ще й за рахунок дилерської знижки, найкраще в Інтернет-магазині.

Ціна утеплювача від дилера

Застосування утеплювачів - це не просто данина моді, але життєво важлива передумова комфортності, нормального функціонування житла протягом тривалого часу. Для різних видів стінових матеріалів, покрівлі, підлоги передбачені і різні види утеплювачів, що володіють специфічними властивостями, особливостями монтування. Розміщуються в комплексі з вітро, волого, шумозахисними мембранами. Для посилення функції необхідний повітряний зазор. Невід'ємна частина сучасного енергоефективного будинку - утеплювач. Інтернет магазин Керамік Фест має широкий спектр для вибору. Важлива перевага - Ви в спокійній обстановці, сидячи у себе за комп'ютером, отримаєте необхідні знання та зможете купити утеплювач, ціна при покупці онлайн буде істотно нижче. Кожному Клієнту гарантовано доброзичливе ставлення і якісна логістика.

Ціна на утеплювач за м2

Щоб правильно вибрати матеріал для утеплення будівлі, варто керуватися не тільки особистими перевагами - обов'язково скористайтеся консультацією досвідченого експерта, який врахує особливості будови і порекомендує оптимальний для кожного конкретного випадку утеплювач, ціна за 1 м2 якого буде повністю виправданою в вашому випадку.

Мінеральна вата - утеплювач, вартість якого порівняно висока, зате і позитивних якостей у нього досить багато. Мінвата може мати різну щільність, товщину і розмір, вона не горюча і екологічна, не дає усадки.

Пінопласт - утеплювач, низькі ціни на який вас приємно порадують. Це універсальний утеплювач, ціна за штуку цілком підійде навіть під бюджетні будівельні проекти: якщо правильно підібрати вид і щільність матеріалу, то він може бути використаний для всіх конструкцій споруди.

Теплоізоляційні характеристики пінопласту дуже хороші, незважаючи на те, що за 1 м2 утеплювача ціна надзвичайно низька. Хоча потрібно назвати і недоліки, які має утеплювач, ціна м2 якого невисока: це –низька проникна здатність вологи, схильність до руйнування під впливом розчинників, привабливість для гризунів, зокрема мишей.

Ековата - целюлозний утеплювач, вартість 1 м кв якого теж цілком прийнятна. Вона має легку розсипчасту структуру, що робить її ідеальною для використання з метою заповнення навіть важкодоступних прорізів. Її дуже зручно використовувати в каркасному будівництві, правда, для цього знадобиться спеціальне обладнання.

Ціна на утеплювач за м3

Купуючи будівельний матеріали, варто вибирати утеплювач, ціна за м3 якого цілком виправдана необхідністю провести утеплення тієї чи іншої конструкції будівлі. Наприклад, утеплення даху необхідно практично у всіх будівлях, де жителі планують активно використовувати мансарду в холодну пору року.

Щодо підлоги, то тут варто вибрати дійсно хороший надійний утеплювач, ціна за м3 не повинна бути визначальним фактором вибору. Адже часто саме через підвал втрачається основна кількість тепла.

Для вікон і дверей утеплювальні матеріали в наш час використовуються все рідше, оскільки ці деталі споруди люди вважають за краще замінювати на більш теплозберігаючі.

Пам'ятайте, що для житлових приміщень всі використані матеріали повинні бути екологічними, оскільки від цього залежить здоров'я і самопочуття всіх мешканців. Особливо це важливо при будівництві дитячих установ. Купити такі будматеріали можна в нашому інтернет-магазині, консультанти якого порекомендують все найкраще в конкретно вашому випадку. Вигідних покупок! І нехай ваш будівельний проект буде вдалим.