Цей фігурний елемент, часто застосовується для мощення різних поверхонь, поєднує естетичний і практичний підхід до оформлення міських просторів. Виготовлений із пресованого бетону він здатний витримувати значні навантаження, наприклад, вага завантаженого пасажирами мікроавтобуса. Це дозволяє його використовувати для створення зручних і функціональних парковок, заправних станцій і тротуарів.

Купити тротуарну плитку решітка паркувальна дешево

Більшість великих будівельних супермаркетів маніпулюють своїми покупцями, продаючи їм фігурні елементи мостіння за завищеною вартістю. Вони користуються відсутністю повноцінної конкуренції та обмеженими знаннями потенційних клієнтів. Адже мало хто знає, що самі вигідні покупки здійснюються в інтернет магазинах. До того ж, на спеціалізованих сайтах вибір колекцій і колірних рішень значно ширше.

Вартість тротуарної плитки решітка паркувальна

Низька ціна в каталозі товарів «Керамік Фест» є наслідком взаємовигідних договорів з основними виробниками цього матеріалу. Ми не витрачаємо на зайві перевезення і зберігання продукції, а поставляємо її нашим клієнтам безпосередньо з місць виробництва. В результаті кожен бажаючий може придбати товари на нашому сайті практично за ціною виробника.

Технічні характеристики
Модель: Тротуарна плитка Решітка Паркувальна
Довжина 500 мм
Ширина 500 мм
Товщина 80 мм
Вага кг/м² 140
Штук в м² 54
Цикл морозостійкості F200
Показник стирання <0.7
Відсоток водопоглинання <6
Клас бетону B35

Тротуарна плитка решітка Паркувальна

Номер: tr-pl-zm-preshotka-seraja
230 грн.
В наявності
Опис
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг