Міцний і естетично привабливий матеріал часто використовується для оформлення приватних двором та міських публічних просторів. Крім громадських об'єктів їм часто мостять комерційні та промислові об'єкти – кафе, паркування, території складів. Пресований бетон, з якого він виготовлений не боїться високих навантажень, а широка колірна гамма дозволяє створювати оригінальні візерунки.

Купити тротуарну плитку Квадрат

На відміну від більшості будівельних магазинів ми пропонуємо Вам купити фігурні елементи мостіння за найнижчою ціною. «Керамік Фест» є офіційним дистриб'ютором більшості виробників цього матеріалу. Завдяки цьому нашим клієнтам доставляють замовлення безпосередньо зі складів заводів-виготовлювачів. А отже, кожен елемент мінімально піддається ризику деформації під час перевезення.

Яка ціна тротуарної плитки Квадрат

Вартість елементів мощення в нашому магазині залежить від декількох факторів. Першим з них є розмір оздоблювального матеріалу, найчастіше, довжина граней становить 200х200 або ж 100х100. Також важливо враховувати товщину вироби – якщо вона становить 6 см, то по ній спокійно можуть їздити автомобілі. Більш тонкі моделі підходять тільки для оформлення пішохідних зон.

Не варто забувати про розмаїтті квітів, якими пропонують на вибір скористатися виробники. Вибір певної колекції також впливає на вартість тротуарної плитки Квадрат. Щоб точно знати, яка Вам необхідна сума для покупки елементів мощення в «Керамік Фест» потрібно звернутися за допомогою до наших менеджерів. Знаючи розмір ділянки та уподобання клієнтів вони швидко зроблять всі необхідні підрахунки.

Технічні характеристики
Модель: Тротуарна плитка Квадрат
Довжина 100/200 мм
Ширина 100/200 мм
Товщина 60 мм
Вага кг/м² 141
Штук в м² 25/100
Цикл морозостійкості F200
Показник стирання <0.7
Відсоток водопоглинання <6
Клас бетону B30

Тротуарна плитка Квадрат

Номер: tr-pl-zm-kv-100
157 грн.
В наявності
Опис
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг