Тротуарна плитка 400х400

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар

Де придбати тротуарну плитку 400х400 дешево

Тротуарна плитка великих розмірів ідеально підходить для практичного і декоративного оформлення прибудинкової території, а також комерційних майданчиків під відкритим небом. Цей матеріал дизайнери люблять використовувати під час роботи з ландшафтом і благоустрою міських парків. І це не дивно, адже різноманітність кольорів дозволяє створювати незвичайні оригінальні візерунки. Купуйте тротуарну плитку 400 на 400 на нашому сайті, і ви створите ідеальну пішохідну зону.

Великий розмір цього матеріалу дозволяє прискорити процес мощення, що дозволить заощадити на проведенні робіт по укладанні. Таким чином, ви можете використовувати гроші, які залишаться, на додаткове декорування, що значно підвищить привабливість зовнішнього вигляду ділянки.

Невеликі фігурні елементи мощення володіють підвищеною міцністю і тому гарантовано можуть прослужити кілька десятків років. Тротуарна плитка 400х400 має різну вартість в залежності від виробника і місць продажів. Так само це може залежати від методу виробництва. Вібролита і вібропресована, наприклад завтовшки 40 мм або 60 мм, можуть сильно відрізнятися в ціні. Однак на нашому сайті ціна на такий матеріал є найбільш доступною завдяки взаємовигідних договорів про співробітництво з виробниками. Переконатися в цьому не складно – просто подивіться ціни на бруківку на сторінках нашого каталогу!