Тротуарна плитка 40 мм

Знайдено: 1 - 22 серед 22 товари

Купити тротуарну плитку 40 мм

Декоративний камінь ідеально підходить для мощення пішохідних зон. Крім того, її активно використовують в міських просторах для оформлення літніх кафе та інших комерційних об'єктів. Широке поширення цього матеріалу пояснює досить низькою вартістю. Купити тротуарну плитку 4 см ви можете в нашому інтернет-магазині, і ціна на неї значно нижче існуючих аналогів.

Тротуарна плитка в 4 см завтовшки, так само як і завтовшки 60 мм, не годиться для покриттів по яких будуть їздити автомобілі або переміщатися важкі вантажі. Але з її допомогою можна сміливо декорувати будь-який приватний двір і прикрашати навколишній ландшафт. Як правило, виробники пропонують широкий вибір фігурних елементів мощення різних кольорів і форм, так що враховуючи великий асортимент товару, ви однозначно знайдете те що сподобається саме вам.

Саме тому плитка тротуарна 40 мм – це кращий вибір для дбайливого господаря. Вона дає можливість створити красиву, чисту і абсолютно безпечну територію. Тим більше, що висока міцність бетонних виробів, пресованих особливим способом, є гарантією довгої служби створюються покриттів. Але все-таки треба враховувати, що вона призначена виключно для пішохідних зон, так як товщина її недостатня для того щоб витримати велике навантаження. Якщо у вас є машина, краще віддати перевагу більш аналогу більшої товщини.