Тротуарна плитка 200х200

Знайдено: 1 - 1 серед 1 товар

Чому варто купити тротуарну плитку 200х200

Так званий квадрат є однією з найпоширеніших моделей. Його активно використовують у ландшафтному дизайні для викладки пішохідних стежок і мощення майданчиків для відпочинку. Чіткою геометричною формою Квадрат чудово поєднується з іншими видами бруківки, дозволяючи створювати красиві орнаменти і яскраві візерунки.

Тротуарна плитка 200х200 також активно використовується для благоустрою міських просторів. Зручні та привабливі місця для паркування машин, невеликі літні майданчики і доглянуті прибудинкові території - все це можливо зробити, використовуючи фігурні елементи мощення.

Плитка тротуарна 200х200 володіє певними характеристиками, які є її безсумнівними перевагами. Основним матеріалом для її виготовлення виступає бетон, який пресується шляхом стиснення і вібрації. Найчастіше виробляють матеріал товщиною 40 мм і 60 мм. Така технологія забезпечує виріб підвищеною міцністю і стійкістю до різкої зміни температури або підвищеної вологості.

Підводячи підсумок, можна з упевненістю сказати, що цей матеріал буде відмінно виглядати як в міських умовах, так і в приватному дворі, так як володіє великим вибором кольорів, і є міцним і довговічним матеріалом, що підвищує її якісні показники і термін служби.