Квадратний метр тротуарної плитки

Знайдено: 1 - 22 серед 22 товари

Ціна тротуарної плитки за квадратний метр

Фігурні елементи мощення мають ряд переваг перед асфальтом і іншими покриттями. Саме вони зробили її використання надзвичайно популярним не тільки серед жителів мегаполісів, але і серед власників приватних будинків, садиб, котеджів. Незважаючи на те, що ціна кв. м. тротуарної плитки може сильно відрізнятися в залежності від різних факторів, її використання є більш раціональним.

По-перше, вона стійка до механічних навантажень, з її допомогою можна сміливо облаштовувати під'їзд автомобіля до гаража або територію біля будинку. Їй не страшні навіть мільйон прекрасних дівчат на шпильках з металевими набійками, які легко знищують асфальтне покриття. Квадрат тротуарної плитки, ціна якої бути дуже високою, цілком виправдовує, адже вона прослужить не один рік.

По-друге, фігурні елементи мощення витримують наднизькі температури і десятки циклів заморожування. Їм не страшна волога, спека і ультрафіолет, тому що це ідеальне покриття для будь-яких територій. Тому незважаючи на те, що ціна плитки тротуарної за м2 може обійтися дорожче, для облаштування подвір'я, території комерційного закладу або садових доріжок варто вибрати саме її.

Скільки коштує квадратний метр тротуарної плитки

Багато, збираючись облагородити прилеглу до закладу або вдома площа сучасними способами, замислюються - скільки коштує кв. метр пресованої тротуарної плитки? Точніше, можна заощадити на укладанні без втрати якості і красивого вигляду. Для початку варто вибрати оздоблювальний матеріал, який влаштовує своїми декоративним і технічними якостями. Деякі колекції фігурних елементів мощення можуть досягати в ціні 20 доларів за квадратний метр, а найдоступніші обходяться в суму близько 5 доларів.

Прораховуючи, скільки буде коштувати квадратний метр тротуарної плитки дізнайтеся ціну на готові суміші для фіксації. Можливо, самостійна робота обійдеться набагато дешевше. Якщо ж Ви ніколи не займалися укладанням рівних майданчиків або доріжок з фігурних елементів мощення, то краще звернутися за допомогою до професіоналів . Вони зможуть точно сказати скільки коштує кв. м. тротуарної плитки в магазині, наприклад, в Борисполі, і де вигідніше її придбати. Майстри також складуть зрозумілу кошторис, включаючи в неї всі нюанси вартість матеріалів, роботи і кількість необхідного часу. Зазвичай, вартість квадратного метра тротуарної плитки, покладеної професіоналами окупається набагато швидше, ніж якщо робити роботу свамі руками.

А щоб вона обійшлася дешевше замовляйте оздоблювальні матеріали та інструменти в нашому магазині. Ми подаруємо Вам ціни виробника, але й суттєві знижки при купівлі оптом. Також Ви зможете заощадити на доставці і розвантаження наші працівники зроблять це професійно!