Бітумна черепиця Owens Corning Woodmoor AR (Autumn Maple) – New Нова композиція «Осінній клен» люксового виду «Мавританське дерево від Рожевої Пантери. Розкішна об'ємна черепиця, нагадує дерев'яну, виглядає, ніби покрита осіннім листям, завдяки переливам різних відтінків сірого, коричневого і охристого кольорів. Водо-, вітро - та вогнестійкий, не выцветающая, не псується мохами, лишайниками, дивовижна за красою черепиця гармонійно втілиться у будь оточення. Розмір, мм: 1016x362; маса м2 кг: 22,7; пакет містить 1,55 м2 плитки.

Бітумна черепиця Owens Corning Woodmoor AR (Carbon) Видову назву – «Мавританське дерево». Велика об'ємність і пишність, як у справжньої дерев'яної черепиці; міцність, витривалість і довговічність досягається чергуванням шарів окислений бітум-стеклохолст. Водостійка, не выцветающая, не псується мохами, лишайниками; дивовижна кольорова композиція «Карбон» складена мінеральними гранулами, приклеєними на поверхні бітуму. Стильна і гідна черепиця кольору деревного вугілля з попелястими вкрапленнями красиво і гармонійно втілиться у будь оточення. Розмір, мм: 1016x362; маса м2, кг: 22,7; пакет містить 1,55 м2 плитки.

Бітумна черепиця Owens Corning Woodmoor AR (Chestnut) –композиція «Каштан», різні відтінки охристого і коричневого кольорів своєю приглушеною гамою створять враження тепла. Економічність досягається простотою монтування, невимогливістю у догляді, зручністю кріплення, з'єднання в єдиний водостійкий масив. Стійка до вітру швидкістю до ста вісімдесяти км/год. Найвищий клас пожежної безпеки. Офіційно гарантується ефективне обмежене довічне функціонування Lifetime; протигрибкова захист.

Бітумна черепиця Owens Corning Woodmoor AR (Granite) Назву колірної композиції – «Граніт», теплі відтінки сірого кольору створять цілісну монолітну композицію. Зразок люксової самої розкішної об'ємної ламінованої черепиці, імітує старовинну дерев'яну. Водостійка, не выцветающая, не псується мохами, лишайниками, дивовижна колірна композиція, складена мінеральними гранулами, приклеєними на поверхні бітуму. Стильна і гідна черепиця красиво і гармонійно втілиться у будь оточення. Розмір, мм: 1016x362; маса м2 кг: 22,7; пакет містить 1,55 м2 плитки.

Бітумна черепиця Owens Corning Woodmoor AR (Juniper) – New Нова композиція «Ялівець», оригінальне поєднання відтінків сірого з теракотовими та синіми відтінками. Гнучка і міцна, зручна для укривання схилів даху будь-якої конфігурації. Офіційно гарантується протигрибкова захист, стійкість до вітру, що має швидкість до ста вісімдесяти км/год; найвищий клас пожежної безпеки, ефективне обмежене довічне функціонування Lifetime.

Бітумна черепиця Owens Corning Woodmoor AR (Mesquite) Видову назву – «Мавританське дерево», кольорова композиція «Мескит», відтінки сірого з бордово-коричневими приглушеними вкрапленнями, радують око і виглядають дуже гармонійно. Велика об'ємність і пишність, виняткова міцність, витривалість і довговічність досягається чергуванням шарів окислений бітум– стеклохолст. Водостійка, не выцветающая від ультрафіолету, не псується мохами, лишайниками; дивовижна кольорова композиція складена мінеральними гранулами, приклеєними на поверхні бітуму. Найвищий клас пожежної безпеки

Бітумна черепиця Owens Corning Woodmoor AR (Sycamore) Кольорова композиція «Платан», деревні приглушені відтінки кольору, завдяки яким черепиця буде відмінною прикрасою будь-якого екстер'єру. Офіційно гарантується ефективне обмежене довічне функціонування Lifetime; протигрибкова захист. Гнучка і міцна, зручна для укривання схилів даху будь-якої конфігурації. Стійка до вітру, що має швидкість до ста вісімдесяти км/год. Відрізняється безшумністю при снігопаді, зливи.

Бітумна черепиця Owens Corning Woodmoor AR (Timber) Видову назву – «Мавританське дерево». Велика об'ємність і пишність, як у справжньої дерев'яної черепиці; міцність, витривалість і довговічність досягається чергуванням шарів окислений бітум-стеклохолст. Водостійка, не выцветающая від ультрафіолету, не псується мохами, лишайниками; дивовижна кольорова композиція «Лісова»– черепиця коричневих відтінків з приглушеними вохристими іскрами, складена мінеральними гранулами, приклеєними на поверхні бітуму. Стильна і гідна черепиця красиво і гармонійно втілиться у будь оточення. Розмір, мм: 1016x362; маса м2, кг: 22,7; пакет містить 1,55 м2 плитки.

Бітумна - Owens (Corning Woodmoor)

Номер: sg-ow-co-wm-au
1 477 грн.
В наявності
Опис
Характеристики
Кількість шарів
1
Виробник
Owens Corning
Країна виробник
США
Гарантія
Lifetime
Ширина
1016
Висота
362
Корисна площа упаковки (м2)
1.55
Вага 1 м² покриття
22.7
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг