Бітумна черепиця Shinglas

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Один з кращих матеріалів для Вашого даху. М'якість в поєднанні зі стійкістю до механічних впливів дозволяє отримати надійний захист при будь-яких погодних умовах. При виробництві бітумної черепиці Shinglas використовується крупнозернистий базальтовий гранулят, який і підвищує міцність самого матеріалу.

Купити її в нашому інтернет-магазині Ви зможете в потрібному відтінку, з гарантією насиченості кольору навіть після багаторічного використання матеріалу. Різноманітність колекцій дозволяє вибрати максимально придатний колір матеріалу і його фактуру.

Одне з явних переваг даного товару - стійкість до корозії і гниття. Крім того, матеріалу не піддається впливу вологи, що особливо важливо для збереження високої якості покрівлі. Монтаж черепиці не вимагає використання спеціальних матеріалів і здійснюється досить легко.

Черепиця Shinglas відповідає міжнародному стандарту якості ISO 9001. Доставка черепиці здійснюється в найкоротші терміни після оформлення заявки. Ціна Shinglas в нашому інтернет-магазині набагато нижче, ніж в звичайних магазинах, тому здійснюючи покупку Ви економите чималу суму.