Битумная черепица Owens Corning

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Черепиця і комплектуючі виробництва Owens Corning (США), виготовляються тільки в США, їх відрізняє висока якість і довговічність, про що свідчить довічна гарантія (на деякі види черепиці).

Цей товар пропонується в широкому асортименті моделей і всіляких колірних рішеннях.
Вся продукція має покриття з антигрибкові властивості (AR), на яку надається письмова гарантія!
На продукцію цього виробника дається міжнародна офіційна гарантія в 25, 30, 50 років, Lifetime (довічно).

Owens Corning - це гарантія, надійність, захист і довговічність використовуваного матеріалу. Черепиця виготовляється в США і на сьогоднішній день поставляється в Україну. За якістю, черепиця Owens Corning вважається однією з кращих на світовому ринку. Основа матеріалу - стеклохолст з просоченням окисленим бітумом. Зверху основного матеріалу є базальтова кам'яна посипання, яка дозволяє отримати оригінальну фактуру поверхню і підвищує міцність виробу.

Всі колекції цього виробника мають спеціальне антигрибкову покриття, чого немає у багатьох інших виробників. Серед представлених колекцій Ви можете підібрати відповідний відтінок і купити черепицю Owens Corning по найприйнятнішою ціною в Україні. Прямі поставки матеріалу дозволяють нашому інтернет-магазину робити прийнятну цінову політику для кожного клієнта.

Здатність витримувати навіть найсильніші пориви вітру і негоду вважається додатковим і навіть основною перевагою.

Доставка черепиці здійснюється по всій Україні найближчим часом з моменту оформлення замовлення. Більше про черепиці дізнайтеся у наших консультантів.