Бітумна черепиця Katepal

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Бітумна черепиця Katepal з нетканого скловолокна - це надійність в багаторічному використанні і захист будинку при будь-яких погодних умовах. Склополотно має підвищену міцність, хоча саме матеріал досить м'який і має добру гнучкість для створення покрівлі необхідної форми.

Саме виробництво знаходиться в Фінляндії і ось уже понад півстоліття компанія вважається однією з передових і найбільш затребуваних на світовому ринку. Ці товари представлені широким асортиментом колекцій, серед яких Ви зможете підібрати відповідний відтінок. Наявність мінеральних гранул на поверхні черепиці створює надійний захист від ультрафіолетових променів і виключає вигоряння матеріалу на сонці. Стійкість кольору - одне з головних переваг фірми Katepal.

Наявність самоклеющегося шару бітуму значно полегшує процес монтажу, тому впоратися з установкою покрівлі досить просто навіть без наявності спеціальних навичок. Високий ступінь пластичності черепиці Katepal дає можливість створювати дах будь-якої необхідної форми.

Купити бітумну черепицю в Києві або будь-якому іншому регіоні України Ви можете на нашому сайті з гарантією швидкої і своєчасної доставки. Ціна матеріалу Вас приємно здивує і дозволить відчути істотну економію при покупці.