Бітумна черепиця IKO

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Компанія IKO - одна з провідних на світовому ринку. Будучи в числі перших компаній-виробників, вона змогла не тільки завоювати популярність, а й утримати лідируючі позиції по сей день.

Бітумна черепиця IKO в якості основи має стеклохолст, виготовляють на власному заводі компанії. Матеріал забезпечує високу ступінь міцності черепиці та її стійкість до впливу механічних пошкоджень.

Різноманітність відтінків і фактур дозволяє підібрати максимально відповідний варіант для покрівлі. Стійкість до ультрафіолету дає можливість зберегти первинну насиченість відтінку навіть через кілька десятків років використання покрівельного матеріалу.

Цей матеріал підходить для установки в будь-яких кліматичних умовах, а якість самого матеріалу повністю відповідає вимогам європейського стандарту EN544. Черепиця стійка до вологи, температурних перепадів і навіть сильних поривів вітру.

Купити бітумну черепицю IKO в Україні за доступною ціною пропонує кожному клієнту наш інтернет-магазин. В каталозі Ви знайдете різноманітність кольорів і фактур на будь-який смак. Доставка здійснюється в будь-який регіон у стислі терміни.