Бітумна черепиця

Знайдено: 1 - 48 серед 49 товарів
307.4 грн.
321.3 грн.
292.1 грн.
289.8 грн.
0 грн.

Бітумна черепиця - купити краще для покрівлі.

У сучасному будівництві вибір покрівельних матеріалів досить великий, але все більше людей вирішують купити бітумну черепицю для покрівлі свого будинку.

Винайдена в США понад 100 років тому, а в останні півстоліття активно використовувана в будівництві дахів в Європі, вона все більше і більше завойовує пострадянський простір в будівельній індустрії.

Естетично приваблива, що володіє величезним спектром кольорів, зручна при укладанні, бітумна черепиця поступово витісняє такі матеріали як дерево і металочерепицю.

Чому для покрівлі відмінним вибором буде бітумна черепиця?

Бітумна черепиця - це так звана «м'яка», «гнучка» черепиця. Вона відноситься до матеріалів, що належить до класу «м'якої покрівлі» (бітумно-волокнисті листи, рулонні продукти, мастики). Це сучасний матеріал, створений на основі скловолокна, бітуму та грануляту.

Відмітною якістю подібних покриттів є гнучкість, еластичність, які досягаються за рахунок вмісту в них бітуму.

Бітум - в перекладі з латинської означає «гірська смола». Він являє собою складне органічна речовина, що складається з вуглеводнів. Ключовою властивістю бітуму є абсолютна водонепроникність.

У створенні покрівельних матеріалів беруть участь як природні, так і синтетичні бітуми. Модифіковані бітуми можуть позначатися абревіатурами СБС або АПП.

Бітумна черепиця і її переваги

М'якість, еластичність. Завдяки цим властивостям матеріал підходить для дахів самої складної конфігурації.

Міцність, довговічність. Використання сучасних технологій у виробництві дозволяє збільшити термін її експлуатації до 50-70 років.

Різноманіття форм і кольорів задовольнить смакам найвимогливіших клієнтів.

Невелика маса. Матеріал має досить невелику вагу і не вимагає посилення будівельної конструкції. Один квадратний метр готового покриття важить близько 8 кілограмів.

Висока ремонтопридатність. Щоб ліквідувати протікання, досить приклеїти нову плитку поверх пошкодженої.

Відмінна звукоізоляція. Завдяки своїй м'якій текстурі заглушає шум дощу, граду.

Порівняно невисока ціна бітумної черепиці вигідно відрізняє її з широкого ряду покрівельних матеріалів.

Гарна тепло, морозостійкість. Матеріал стійкий до впливів зовнішнього середовища. Завдяки технічним властивостям він не підвладний гниттю і корозії.

Зручність монтажу і демонтажу. Шінглз легко укладати на найскладніші вигини даху. Метод установки - самонаклеювання з фіксацією покрівельними цвяхами - надзвичайно простий і доступний навіть непрофесійним будівельникам. Не потребує додаткових пристосувань.

Отже, на даний момент бітумна черепиця кращий вибір для вашої покрівлі, і якщо ви вже давно визначилися з вибором даного матеріалу, то зверніться до нас, в «Керамік Фест». Вас порадує великий вибір черепиці, а так же головними достоїнствами наших матеріалів це якість і ціна. Ми досконально вивчили попит на цей товар на ринку покрівельних матеріалів. Співпрацюємо з провідними виробниками шінглза.

Телефонуйте нам, і будинок, про який ви мріяли, стане реальністю.