Профнастил

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари

Купити профнастил варто, якщо ціна важлива

Профнастил можна назвати близьким родичем металочерепиці. Він теж виготовляється з тонкого оцинкованого сталевого листа. І теж методом холодної прокатки. Але якщо металочерепиця нагадує з вигляду звичайну керамічну черепицю, то він більше схожий на інший традиційний покрівельний матеріал – шифер. Однак у шиферу гофри завжди напівкруглі, а у профнастилу вони можуть бути прямокутними, і у формі трапеції. І ще цей матеріал іноді випускається і без полімерного покриття.

Але якщо він має схожість з металочерепицею, то це зовсім не означає, що його єдине призначення – виготовлення покрівлі. Ні, це – матеріал універсальний. Він застосовується для облицювання стін підсобних споруд (гаражів, складів), як будівельний матеріал при спорудженні невеликих споруд (ларьки, кіоски), з нього роблять огорожі та паркани. Таке широке застосування можливе завдяки відмінним експлуатаційним якостям. Він не схильний до корозії, а тому довговічний, має високу механічну міцність, зручний при транспортуванні і монтажі.

Ворота з профнастилу

Для заборів та воріт часто застосовується профнастил без полімерного покриття, такий же варіант застосовується і тоді, коли він використовується в якості несучих елементів легких будівель, але в цьому випадку він зазвичай посилюється ребрами жорсткості. І, звичайно, ще одне поширене застосування – покрівля. Зроблений з такого матеріалу, вона може мати привабливий зовнішній вигляд, оскільки полімерне покриття випускається різних кольорів. Крім того це матеріал, ціна якої відносно невисока. Дійсно, якщо ви переконалися в перевагах цього матеріалу і вирішили придбати профнастил, то його ціна не здасться вам обтяжливою з точки зору співвідношення «ціна – якість», яке зазвичай є вирішальним при виборі того або іншого матеріалу.

Вихідним матеріалом при виробництві даного матеріалу служить рулонний сталевий лист товщиною від напівміліметра до міліметра. Оскільки матеріал рулонний, лист його може бути будь-якої довжини – це залежить від замовлення. Тому, коли замовляється цей товар, то визначається ціна за квадратний метр або ціна за лист.

Профнастил і його установка

При монтажі такого елемента, звичайно, не можна використовувати звичайні цвяхи або шурупи. Для цієї мети випускаються спеціальні комплектуючі, які виготовляються з тієї ж сталі, що і сам профнастил, з таким же цинковим і полімерним покриттям. Колірна гамма комплектуючих настільки ж широка, і завжди можна підібрати кольори так, щоб зібрана конструкція мала естетичний вигляд.

Географія застосування цього матеріалу в Україні дуже широка, і ми можемо доставити його будь-якому замовнику. Насамперед, цей товар у великому асортименті застосовується в столиці, оскільки Київ – це масштабний будівельний майданчик самих різних типів будівництва. Цей товар різних марок і виробників, його вибір і ціна р. в Київ цілком прийнятні для будівельних організацій і приватних забудовників.

Те ж можна сказати і про інших великих містах. Його можна без проблем придбати в такому промисловому центрі, як Дніпропетровськ. Профнастил, його ціна і, звичайно, якість р. Дніпропетровськ здатні задовольнити самого вимогливого покупця. Так само він широко застосовується і у Запоріжжі. У великих об'ємах споживає цей матеріал такий промисловий центр, як Харків. Профнастил, пропонований р. Харків, його різні види і ціни задовольняють запитам всіх, хто планує застосовувати цей матеріал при виконанні різних будівельних робіт.

Профнастил в Україні

Одним з великих споживачів такого популярного будівельного матеріалу є міста-мільйонники: Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків і Одеса.

Якщо порахувати кількість і вартість, яка витрачається на виготовлення покрівлі, і порівняти з будь-яким іншим покрівельним матеріалом, то виявиться, що він є вельми вигідним матеріалом. До того ж, його монтаж відносно нескладний і може бути виконаний своїми силами.

Асортимент цього матеріалу, пропонований нами, досить великий, і купити профнастил, вибравши саме той його вид, який повністю задовольняє запитам покупця, не представляє праці.