Металочерепиця

Знайдено: 1 - 17 серед 17 товарів
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.

Металочерепиця  – матеріал порівняно новий, він з'явився на початку 1980 років у Фінляндії, і являє собою тонкі листи металу, що профілюють у різні форми, в основному нагадують хвилі. Для захисту від природних факторів її покривають захисним полімерним шаром, що дозволяє уникнути впливу корозії на метал та втрати кольору. Завдяки цьому гарантія на такий вид покрівельного покриття може бути від 10 до 40 років, в залежності від якості захисного покриття.

Асортимент нашого магазину включає як недорогу металочерепицю від виробника, яку може дозволити практично кожен завдяки локальному виробництва, так і імпортне, яка прослужить не один десяток років. Вартість на сайті за металочерепицю вказана за квадратний метр (м²), так що прорахувати ціну готової покрівлі буде не важко.

Купити покрівельну металочерепицю ви можете в нашому інтернет-магазині.

Металочерепиця від виробника

Технологія виготовлення включає в себе обробку металевого листа (холодне тиск, штампування), після якої проводиться нанесення антикорозійного цинкового, а поверх нього – полімерного покриття.

Як основу для виробництва металочерепиці використовують металопрокат товщиною від 0,35 мм до 0.5 мм. Через спеціальний верстат його пропускають, таким чином і створюється профіль у вигляді хвилі. Так само ще на стадії виробництва відбувається нарізка листа на необхідну  довжину.

Купити металеву черепицю від виробника ви можете прямо з нашого складу, з швидкою доставкою в будь-який регіон Київської області.

Чому варто купити металочерепицю

Якщо порівнювати з іншими видами покрівельного покриття, можна виділити наступні переваги:

 1. Маленький вага - квадратний метр важить від 4.5 кг до 5 кг, тобто в рази менше інших видів черепиці. Завдяки цьому навантаження на фундамент і кроквяну систему значно зменшується;
 2. Низька ціна - якщо враховувати кінцеву вартість готової даху, різниця відчутна;
 3. Простота в монтажі - прочитавши кілька статей або подивившись відео-керівництво, можна сміливо провести монтаж металочерепиці самостійно;
 4. Міцність - очевидно, що якщо покрівля металева, град не зможе її пошкодити.

До недоліків металочерепиці можна віднести:

 1. Шум - сам по собі такий вид покрівельного покриття може робити багато шуму під час дощу, вітру та граду, але це можна легко виправити, якщо використовувати матеріали для звукоізоляції;
 2. Можлива корозія металу, так як в місцях свердління пошкоджується захисний шар;
 3. Можливість придбати неякісний матеріал (метал виробництва іншої країни, місткість цинку нижче заявленої). Купуйте металочерепицю тільки у перевірених постачальників, хто дорожить своєю репутацією.

Купівля металочерепиці

Якщо ви вирішили купити металочерепицю, вам варто звернути увагу на кілька пунктів:

 • Товщина – чим вона більша, тим вища опірність корозії;
 • Оцинковка, а саме її кількість на квадратний метр. Чим більше, тим краще, але все-таки рекомендується брати прокат з оцинкуванням не нижче 225 г/кг ². Це безпосередньо впливає на термін служби і зовнішній вигляд.
 • Вид полімерного покриття – щоб не ускладнювати, можна виділити 2 види, це глянцеве і матове. Варто знати, що глянсове покриття дешевше, і в теж час більше схильне вигорання кольору на сонці. Але це відноситься до регіонів з високою середньою температурою;
 • Висота поперечного штампа – чим вона більша, тим виглядає більш привабливо і престижно, але в той же час коштує дорожче;
 • Колір – як вже говорилося вище, металочерепиця, будь то дешева або найдорожча, все-таки має властивість вигоряти на сонці. Чим черепиця дорожче, тим довше колір буде зберігати свою насиченість. Період вицвітання, залежно від якості, від 5 до 50 років.
 • Покрівельні планки, які обов'язково варто використовувати при монтажі, повинні бути з того ж металу, що і основне покриття, в іншому випадку неякісні комплектуючі можуть знизити термін експлуатації покрівлі.

З усього перерахованого вище зрозуміло, що економити на цьому матеріалі не варто. Якщо ви сумніваєтеся у виборі, можете зателефонувати в наш магазин, і наші менеджери проконсультують вас з усіх питань, пов'язаних з вибором металочерепиці, а так само комплектуючих до неї.

Ціна металочерепиці

Вартість металочерепиці на сайті вказана за квадратний метр, але так як найчастіше матеріал для виробництва імпортується, ціна безпосередньо пов'язана з курсом долара або євро, так що для того, щоб точно прорахувати вартість готової покрівлі, уточнюйте ціну безпосередньо у менеджерів. Купити металочерепицю в Києві ви можете на нашому сайті, так само ми організуємо доставку на об'єкт в мінімальні терміни.