Металочерепиця

Знайдено: 1 - 6 серед 6 товарів
0 грн.

Металочерепиця – придбати популярний матеріал за низькою ціною

На сьогоднішній день одним із самих затребуваних видів покрівельних матеріалів для будівництва різних споруд є металочерепиця. Як видно із самої назви, основою цього покрівельного матеріалу служить металевий лист (найчастіше сталевий, хоча в якості основи використовується і алюміній, а іноді і мідь). Лист металочерепиці має захисне полімерне покриття, яке може мати різні кольори. Виготовляється різними виробниками така черепиця має багату колірну гаму, з якої кожен замовник може вибрати відтінок по своєму смаку. Досвід її використання в Україні показує, що найбільш популярні у нас такі кольори, як коричневий, темно-зелений і бордовий.

Чому ціна на металочерепицю така лояльна?

Технологія виготовлення даного покрівельного матеріалу включає в себе обробку металевого листа (холодне тиск, штампування), після цього проводиться нанесення антикорозійного цинкового покриття, а поверх нього – полімерного покриття. Найчастіше застосовуються поліестер і поліуретан – полімери, що володіють високими показниками механічної міцності та хімічної стійкості. За зовнішнім виглядом вона практично не відрізняється від звичайної керамічної черепиці. Але ціна різниться кардинально.

Дах з металочерепиці – надійна і практична

З усіх технічних показників цієї черепиці можна особливо виділити один – її порівняно невелику вагу. Квадратний метр дангого матеріалу важить близько 5 кг, а керамічної – близько 40! Навіть неспеціалісту зрозуміло, наскільки знижується навантаження не тільки на крокви, але і на все будову.

Дах з цього матеріалу прослужить ніяк не менше двох десятків років, а це дуже хороший показник надійності. До речі, вона має і ще одна важлива перевага – відносно невисока ціна. Купити металочерепицю будь підходящої марки і забарвлення сьогодні не представляє жодної проблеми. У продажу є широкий асортимент цього будівельного матеріалу.

Якщо ви задумали будувати будинок і ваш вибір припав саме на цей матеріал, то придбати її можна у нас з доставкою в будь-яку точку України. Ми пропонуємо високоякісний матеріал багатьох авторитетних виробників. Металочерепиця – будівельний матеріал, одним з великих центрів постачання якого є Київ. У нашому інтернет-магазині ви можете отримати інформацію про різні сорти цього матеріалу як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва.