Композитна черепиця Evertile

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Композитна черепиця (композитна черепиця, металочерепиця з кам'яною посипкою) - це новий сучасний вид покрівельного матеріалу, який являє собою багатошарове покрівельне покриття.

Основу такого матеріалу складає сталевий лист, захищений алюмоцинковим сплавом.

Алюцинк - це новий запатентований сплав спеціально підібраних часток алюмінію, цинку і кремнію. Порівняно зі звичайним цинковим покриттям, алюмоцинковий сплав в кілька разів довше захищає сталь від корозії.

Зовнішня сторона цього матеріалу вкрита кольоровими гранулами натурального каменю, які створюють ефект благородної фактури натуральної покрівлі.

Гранулят натурального каменю надає покрівлі шик і благородство. Він же служить надійним бар'єром від вітру, шуму і дощу.

Композитна черепиця має невелику вагу, відмінний зовнішній вигляд, величезна кількість квітів, форм і відтінків.

Унікальні профілі штучної металевої черепиці повністю імітують керамічну, що робить їх ідеальними для реконструкції будівель та історичних пам'яток, а також для додання новим будівлям неповторного вигляду.

На відміну від традиційної металочерепиці, композитна черепиця має невеликі розміри листів, що практично виключає невиправдані відходи і спрощує монтаж.

Не важко догадатся, що це неймовірно легкий покрівельний матеріал, здатний прикрасити дах Вашого будинку.

™EVERTILE - ЯКІСНА КОМПОЗИТНА ЧЕРЕПИЦЯ 21-го СТОЛІТТЯ

Сучасні технології, дизайн, легкість та якість матеріалу, міцність поверхні, продуманість деталей - все це розробка компанії Modern Roofing System. Витримує екстремальные навантаження і погодні умови, такі як російські морози, африканські тропичесские зливи, снігові навантаження в горах, штормові вітри і град. Все більше і більше потребителелей звертають увагу на легку сталеву черепицю Evertile, що є повноцінною альтернативою важким покрівельним покриттям.

EVERGLAZE - традиційна металочерепиця, повторює дизайн натуральної покрівельної черепиці з глянцевою поверхнею. Покриття глянсове - поліуретан 100 мк, сверхстойкое до механічних пошкоджень

EVERGREEN - це матеріал, який за своїми властивостями повністю ідентичний з черепицею Evertile. Вона виготовляється з такого ж сталевого листа товщиною 0,45 мм з алюмоцинковим покриттям, покривається такою ж крихтою. Відмінність тільки у висоті профілю - Evergreen має більш низький профіль, і крок обрешітки. Всі інші властивості черепиці ідентичні. Також композитна черепиця Evergreen має менший вибір кольорів. Вона представлена в трьох варіантах забарвлення.

Структура листа

  • Сталевий лист
  • Шар алюмоцинка (150 г/м2)
  • Пасивування
  • Грунтовка (акрилат)
  • Акриловий шар
  • Крихта з натурального каменю
  • прозорий Акриловий лак (захист від УФ-променів, водоростей і грибків)
  • Засіб проти відбитків пальців AFP