Покрівля Джерард Шингл (Гонт), обрана Вами – міцність, довговічність, краса. Створена під натхненням покрівельної дранки Гонт, яка була популярною в минулому сторіччі; це кедрова або теракотова черепиця, що складається з окремих плит, накладених один на одного. Колірна композиція Кора створена натуральної базальтової крихтою на довговічною сталевій основі. Відтінки темного коричневого і вкраплення охристого кольору створюють поверхню, що нагадує деревину.

Початок минулого століття… Популярна кедрова або глиняна черепиця, яка викладається внапуск. Профіль Shingle (Гонт) – імітація дерев'яної дранки в тривимірному вигляді, втілена, однак, на довговічною сталевій основі. Унікальність і неповторність профілю Гонт підтверджується тим, що він є тільки у Джерард. Малюнок колірної композиції Лощина створений природного базальтовою посипкою. Сірий колір легкого зеленуватого відтінку.

Популярна на початку минулого століття кедрова або глиняна черепиця, яка викладається внапуск – прообраз профілю Shingle (Ґонт). Тепер це імітація дерев'яної дранки в тривимірному вигляді, втілена на довговічною сталевій основі. Профіль Гонт унікальний і неповторний, він є тільки у Джерард. Малюнок колірної композиції Захід сонця – червонувато-теракотовий колір, створений природного базальтовою посипкою. Ефективний розмір, мм: 1257*368; одним зразком можна вкрити 0,46 кв. м. Маса кв. м. 6,5 кг.

Композитна Gerard (Shingle)

Номер: comt-grr-sh-Ba
346 грн.
В наявності
Опис
Характеристики
Виробник
Gerard
Країна виробник
Угорщина
Гарантія
50 років
Ширина
1330
Висота
462
Корисна площа упаковки (м2)
0.46
Вага 1 м² покриття
6.69
Вага 1 шт (кг)
3.1
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг