Композитна черепиця

Знайдено: 1 - 15 серед 15 товарів

Композитна черепиця в Києві

Композитна покрівельна черепиця ─ один з найкрасивіших видів покрівельних покриттів, що використовуються в житловому і комерційному будівництві. Висока схожість зі старовинними черепичними дахами а так само практичність, багато в чому визначає зростаючу популярність цієї продукції. Композитна черепиця випускається в Європі з 1957 року, але виробнича база і технології виробництва постійно удосконалюються, що позитивно позначається на характеристиках сучасних матеріалів. Це міцне, стійке до зовнішніх впливів покриття представлене на ринку у великій різноманітності фактур і забарвлень.

Особливості виробництва композитної черепиці

Композитна черепиця не відноситься до дешевих матеріалів, оскільки до складу заготовок входять дорогі компоненти, а виробництво листової конструкції є трудомістким процесом. Основа багатошарової системи – сталевий лист (товщина 0,5-0,9 мм) з двостороннім нанесенням алюмінієво-цинкового напилення. Інші компоненти ─ полімерна грунтовка, акриловий шар, суміш з натуральних інгредієнтів (кам'яна крихта, пісок, мінеральний склад). Саме гранульована суміш з мінеральних компонентів надає поверхні матову шорсткість, точно таку ж, як у керамічної черепиці. У нашому інтернет-магазині ви можете купити композитну черепицю різних кольорів, серед яких переважають змішані відтінки, передають глибоку структуру природних матеріалів. Поверхневий гранулят посилює стійкість до дії. ультрафіолетових променів, а також підвищує звукоізоляційні властивості покриття.

Купити композитну черепицю - на що звернути увагу

Композитна черепиця, яку наш магазин реалізує в Києві від європейських виробників, відповідає жорстким міжнародним стандартам екології і якості. Продукція від різних фірм розрізняється декоративним оформленням, співвідношенням і складом компонентів, що утворюють структуру багатошарового матеріалу. Основою будь-якого покриття є гальванізована сталь, що володіє високою механічною міцністю і стійкістю до корозії. Перепади товщини листа в будівельному матеріалі не повинні перевищувати 0,1 мм. Якщо шар алюмоцинка, який визначає ступінь захисту металу від окислення, становить 190 грам на 1 м2 (і більше), то покриття прослужить не менше 50 років. Саме такий матеріал і реалізує наша компанія.

Велику роль у забезпеченні гідної якості матеріалу грає рівномірність нанесення шарів. Акрилова грунтовка, підвищує адгезію з наступними захисними шарами, наноситься з двох сторін. Полімерний шар з мінеральним наповнювачем необхідний для міцного зчеплення підстави з кам'янистими гранулами. Зовнішній шар глазурі забезпечує захист від сонячних променів, вологи, розвитку несприятливих біологічних процесів.

Крім приватного будівництва, композицію черепицю в Києві купують і використовують для будівельних і реставраційних робіт, де не можна використовувати важкі покриття з натуральної кераміки. Матеріал володіє невеликою вагою, що дозволяє заощадити на конструкції покрівлі. Друга перевага – проста і зручна схема монтажу. Всі сполучні, добірні і кріпильні елементи продаються в комплекті з листовими панелями.

Вартість композитної черепиці

У композитної черепиці вартість вище, ніж у профнастилу, металочерепиці, гнучких покрівельних матеріалів. Однак витрати на покриття завжди окупаються з наступних причин:

  • матеріал не схильний до корозії;
  • не вимагає спеціального догляду і проведення профілактичних робіт;
  • має комплекс властивостей, які забезпечують комфортне проживання (теплоізоляція, стійкість до вітрових навантажень, надійний захист від резонансного шуму).

У композитної черепиці ціна за 1 м2 залежить від фірми-виробника, поточної економічної ситуації, маркетингової політики компанії, умов розрахунків та інших факторів. За роки присутності на українському ринку матеріал не тільки витримав конкуренцію, але і стає з кожним роком все більш популярним покрівельним покриттям, знаходять застосування в різних галузях будівельної індустрії. У нашому інтернет-магазині ціна вказана за квадратний метр. Так як кінцева вартість залежить від курсу долара або євро, для точного прорахунку краще проконсультуйтеся з нашими менеджерами, вони дадуть точну ціну як на сам матеріал, так і на комплектуючі для повного облаштування покрівлі.