Керамічна черепиця

Знайдено: 1 - 22 серед 22 товари
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
377 грн.
0 грн.

Керамічна черепиця: вічна класика

Традиційна керамічна черепиця є затребуваним будівельним матеріалом. Вона по праву вважається елітним сировиною. Черепична натуральна покрівля стала символом достатку і благополуччя. Багато сучасні матеріали для покрівлі імітують її зовнішній вигляд.

Це покриття даху визнано довговічним і екологічно чистою сировиною. Вона зберігає стійкість протягом тривалого часу. Даний естетично привабливий матеріал використовують для влаштування покрівлі приватних будинків і різних архітектурних споруд. Будівлі Європи покриті цим товаром з кераміки і стоять вже сотні років.

Купити цей товар можна за вигідними цінами в компанії Керамік Фест. Доставка здійснюється по всій території України.

Керамічна черепиця та її особливості

Принцип виготовлення натурального продукту залишився незмінним. В основі - натуральна глина різних сортів, що дає високу якість матеріалу. В процесі виробництва вона формується і піддається випалу при певній температурі. Таким чином досягається колірна рівномірність і однорідність.

Унікальний матеріал стійкий до впливів навколишнього середовища. Його можна застосовувати навіть в суворих кліматичних умовах. Цей негорючий продукт не має неприємного запаху і не виділяє токсичних речовин. Черепиця служить хорошим звукоизолятором, завдяки масивності. Тому звук дощу або граду НЕ буде докучати власникам. Дах з неї не потребує ремонту довгі роки.

Купити керамічну черепицю у нас - просто!

В інтернет-магазині представлена керамічна черепиця, ціна якої відповідає якості і заявленим виробниками властивостями. Велика розмаїтість форм, колірного оформлення дозволяє створювати архітектурні рішення за бажанням замовника як в класичному стилі, так і в модерні.

Природний колір цього матеріалу - коричнево-червоний. Технології покриття останніх років дають величезний вибір матових, глянцевих поверхонь, що істотно змінює зовнішній вигляд виробу. Методи ангобірованія і глазурування додають матеріалу необхідні експлуатаційні характеристики.

Колірна гамма її представлена ​​в інтернет-магазині Керамік Фест містить червону, коричневу, мідну, чорну, коричневу і безліч інших варіантів.

Цей товар - це природний композит, перевірений часом. Це класика, надійність, неповторний стиль і заслужена репутація. Цей елітний, престижний матеріал, що не вимагає особливого догляду.