Цементно-піщана

Знайдено: 1 - 48 серед 50 товарів

Цементно-піщана черепиця - гідний вибір.

Довговічна, цементно-піщана черепиця втілює собою надійність, якість і красу.

Це недорога і якісна альтернатива дорогою кераміці. Цей вид матеріалу, ціна якого в 2 рази нижче, ніж у покрівельних матеріалів з глини, володіє практично ідентичними з ними властивостями. Вона також чудово витримує вплив негативних погодних факторів, зберігає в будинку тепло. Морозостійкість і низька вологоємність (до 3%) забезпечують довгий термін служби матеріалу - 70-100 років.

Особливість цементно-піщаної черепиці.

Цей вид є на 100% натуральним продуктом, безпечним для здоров'я людини. Виготовляється цей матеріал з кварцового піску, цементу і води з додаванням пігменту. Захисний зовнішній шар забезпечує високі водовідштовхувальні властивості і перешкоджає розростанню моху. Такий склад забезпечує фізичні характеристики подібні з властивостями натурального каменю.

Рішення купити цементно-піщану черепицю не повинно бути спонтанним. Вага цього матеріалу повинен враховуватися при проектуванні стін і фундаменту.

Компанія Keramikfest пропонує купити цей матеріал у кращих європейських виробників. Доставка здійснюється у всі регіони України.