Цементно-піщана черепиця Braas Адрія виготовлена з таких натуральних матеріалів: цемент, пісок, вода і різні барвники. Особливість барвників, які входять до складу цієї черепиці, у тому, що вони стійкі до сонячних променів і будь-яких негативних впливів зовнішнього середовища. Тому контрастність свого кольору ця черепиця здатна зберігати протягом 100 років експлуатації. Головна перевага цієї черепиці полягає в її здатності поглинати будь-який шум, який виникає з-за дощу або сильного вітру. Міцність і естетичність цієї черепиці не викликає сумніву, тому таке покриття активно використовується в будь-яких, навіть в елітних будинках.

Цементно-піщана черепиця Braas Таунас Lumino виготовлена виключно з натуральної сировини. На відміну від керамічної черепиці вона набагато дешевше, але, тим не менше, здатна добре поглинати шум від сильного вітру або дощу. Широкий вибір кольори цієї черепиці дозволяє реалізувати будь архітекторське рішення. Усі барвники, які використовуються в цій черепиці, дуже стійкі до сонячних променів і будь-яких температур, тому цементно-піщана черепиця здатна протягом 100 років виглядати як нова.

Цементно-піщана черепиця Braas Франкфурт Lumino виготовлена з суміші бетону і спеціальних кольорових пігментів. Для її виробництва застосовується високий тиск і екструзія. Завдяки такій обробці черепиця набуває високу кольоростійкість і міцність. Термін служби такої черепиці дуже великий і складає близько 100 років. Барвники, які є у складі черепиці, стійкі до сонячного світла і не піддаються негативному впливу зовнішнього середовища. Незважаючи на відносно низьку вартість цієї черепиці (порівняно з керамічний), вона здатна добре поглинати шум від вітру або дощу.

Цементно-піщана Braas

Номер: cst-braas-a
0 грн.
В наявності
Опис
Характеристики
Виробник
Braas
Гарантія
30 років
Вид
Цементно-піщана
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг