Черепиця

Знайдено: 1 - 48 серед 113 товарів
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
0 грн.
307.4 грн.
0 грн.
377.43 грн.
0 грн.
0 грн.
321.3 грн.
292.1 грн.

Черепиця для вашого будинку.

Дах будинку недарма символізує собою максимальну ступінь захисту і безпеки. Це частина будівлі, головне завдання якої - охороняти будівлю від атмосферних опадів і зберігати тепло в ньому.

Одним з найпопулярніших матеріалів для влаштування даху була, є і буде черепиця, яка відповідає практично всім вимогам, які пред'являються до якісному покриттю.

За що цінується черепиця?

Рішення купити черепицю приймається багатьма майбутніми домовласниками. Причиною тому трапляться прекрасні експлуатаційні властивості цього матеріалу.

Стійкість до агресивних впливів навколишнього середовища. Ні дощ, ні сніг, ні град, ні шкідливе УФ випромінювання не страшні міцним пластин.

Відсутність накопичення статичної електрики, яке шкідливо для здоров'я людини, робить необов'язковим пристрій заземлення.

Низька теплопровідність матеріалу і багатошарова структура конструкції забезпечують збереження тепла в люту холоднечу і перешкоджає нагріванню будівлі під палючими літніми променями.

Паропроникність. Перешкоджає утворенню в приміщенні надлишку вологості.

Чудовий зовнішній вигляд. Будинок з таким дахом прекрасно виглядає і через рік, і через 25 років після будівництва. Архітектурна виразність цього матеріалу вище всяких похвал.

Економічність. З точки зору довгострокової перспективи, ціна даного матеріалу дещо вищий шиферу, є більш вигідним рішенням в майбутньому. Адже витрати на утримання даху при виборі черепиці будуть мінімальними за умови правильної професійної установки.

Черепиця для будь-яких потреб і можливостей.

Сучасний ринок будівельних матеріалів пропонує величезний вибір покрівельних покриттів. В інтернет магазині «Керамік Фест» цей матеріал представлений в широкому асортименті.

Металочерепиця. Найдешевший вид покрівельного матеріалу. Для її виготовлення використовується сталь. Поверхня захищається цинковим і полімерним покриттям. Розроблено різні склади захисного покриття (поліестер, пластизол, пурал, ПВДФ), які можуть значно змінювати якісні характеристики матеріалу. З недоліків можна відзначити недостатньо високий рівень шумопоглинання, який втім цілком можна компенсувати якісним монтажем.

Композитна черепиця. Покрівельний матеріал нового покоління. Сталевий внутрішній шар надійно захищений акриловою ґрунтовкою і кам'яними гранулами. Елегантний дизайн, широка гама кольорів, високий рівень пожароустойчивости, тепло і звукоізоляіціі. Єдиним недоліком можна назвати вартість, яка трохи вище, ніж у металочерепиці.

Цементно-піщана черепиця. Являє собою дешеву альтернативу керамічної: її вартість в 2 рази нижче ніж «кераміки», а всі експлуатаційні характеристики практично ідентичні. Виготовляється з кварцового піску, цементу і натуральних пігментів і розрахована на понад 100-річний термін служби. Відрізняється відносно важким вагою і пористістю, яка з часів може призводити до цвітіння.

Керамічна черепиця. Справжня королева покрівельних матеріалів. Являє собою виключно вдале поєднання прекрасних естетичних характеристик і високої надійності. Середній термін її служби, на думку експертів, дорівнює 150 рокам. Керамічна черепиця, ціна якої може досить сильно варіюватися в залежності від виробника і фактури (матовою, глянсовою, з візерунком), при правильному монтажі забезпечить тепло і комфорт проживання на довгі-довгі роки.

Битумна черепиця. Покрівля покрита нею називається «тихою», є відносно «молодим» видом матеріалів. Інші назви - гнучка або м'яка. Її батьківщиною є Америка, де 80% приватних будівель покрито шінглзом - так в англійській мові називається традиційний дерев'яний покрівельний гонт. Виготовляється він із скловолокна, який просочується бітумом. Зовні покривається мінеральною крихтою, яка може бути різного кольору, щільності і ступеня «прікатанності». Бітумна черепиця, купити яку сьогодні можна в багатьох магазинах будматеріалів, являє собою вдалий синтез рулонної і штучної покрівлі. Відмінно «працює» в будь-якому кліматичному поясі.

Як правильно вибрати черепицю?

Черепиця може застосовуватися як для будівництва нових будівель, так і для реконструкції вже наявних. Але питання, який матеріал вибрати для покрівлі, повинен вирішуватися етапі проектування будинку. Адже навантаження від даху повинна враховуватися при влаштуванні фундаменту і зведення стін.

При виборі черепиці якої буде покрита покрівля, слід враховувати кліматичні особливості регіону і архітектуру будинку. Важливим для багатьох моментом є економічний. Саме він диктує те, і якого матеріалу буде зроблений дах.

Компанія "Керамік Фест" пропонує купити черепицю від провідних світових і українських виробників. Висока якість товару, точне дотримання термінів доставки гарантовані!