Тротуарна плитка (бруківка)

Знайдено: 1 - 42 серед 42 товари

Тротуарна плитка – популярний вид дорожнього покриття. Призначений для мощення доріг, вулиць, стежок, дворів, підходів до будівель і тому подібних територій. З'явилася на початку 19 століття, і користується популярністю на сьогоднішній день. Її воліють асфальту з-за наступних якостей: термін служби в два рази вище асфальтного покриття, екологічність, простота укладання, і приємний зовнішній вигляд. Купити тротуарну плитку ви можете на нашому сайті.

Види тротуарної плитки

Вигляд тротуарної плитки визначається матеріалом, з якого вона виготовляється. Найбільш відомі і поширені з них:

  • Бетонна плитка;
  • Кам'яна плитка;
  • Плитка з глини;
  • Дерев'яна плитка.

Так як матеріали, які використовуються для створення, володіють відмінними характеристиками, очевидно, що властивості і якість у них розрізняються. Самим популярним і оптимальним варіантом є бетонна тротуарна плитка, це підтверджено як частотою вибору людьми цього матеріалу, так і перевагами перед іншими видами.

Методи виготовлення бетонної тротуарної плитки

Використовують наступні методи виготовлення:

  • Метод вібропресування;
  • Метод вібролиття;
  • Метод гіперпресування.

Найбільш якісним матеріалом вважається вібропресована тротуарна плитка, бо як матеріал довше зберігає колір, витримує більше навантаження на квадратний сантиметр, і має чітку форму, що гарантує точне і якісне виконання укладки.

Характеристики тротуарної плитки

Так як тротуарна плитка - декоративний елемент, що вона випускається в різних формах і кольорах. Великий вибір колірних варіантів, наприклад як на нашому сайті, дозволяє виконати дизайн укладається  поверхні яскравим і приємним на вигляд. Вибір кольору дуже великий, і немає сенсу перераховувати всі варіанти. Деякі виробники додають під замовлення фарбу до товару потрібного клієнту кольору.

Форми і розміри, так само як і колір, відрізняються. Найчастіше використовуються вироби типу квадрат, ромб, цегла. Такі форми часто комбінують, і в результаті виходить дуже красивий малюнок, правда для планування нових малюнків слід звернутися за допомогою  до фахівців.

Розміри тротуарної плитки найчастіше невеликі, для зручності кладки. Але є і великі розміри, наприклад плити 500х500. По товщині плитка виготовляється до 100 мм, але найбільш поширена товщина це 40 мм, 60 мм, 80 мм.  Чим більше товщина, тим вище міцність і  зносостійкість матеріалу. Товщина 40 мм і 60 мм призначена для пішохідних зон, у той час як товщина 80 мм і вище підійде для автостоянок, або трас, по яких будуть їздити машини. Тому тротуарна плитка для машин повинна бути товщиною не менше 80 мм.

Вартість тротуарної плитки

Вартість кінцевого продукту залежить від таких факторів, як: матеріал, який використовується для виробництва продукції; колір; розмір; відстань від точки до продажу заводу-виробника, і так далі. Ціну найчастіше вказують за квадратний метр, це спрощує процес підрахунку кошторису на мощення території.

На сайті Керамік Фест ви можете купити тротуарну плитку від виробника. Низька ціна обумовлена тим, що ми - офіційний дилер виробника. Ціни на сайті регулярно оновлюються. Так само ми можемо забезпечити доставку тротуарної плитки, або з нашого складу, або прямо з заводу.