Бетонна ваза

Знайдено: 1 - 16 серед 16 товарів

Вази з бетону від виробника

Бетонні вази користуються великим попитом для облаштування прибудинкової території, дворів на присадибних ділянках та заміських будинках. Крім практичного призначення, вази і вазони є відмінним декоративним елементом. Кожен домовласник бажає облаштувати свої володіння максимально естетично і оригінально. Вазони відрізняються не тільки естетичними якостями, але і своєю функціональністю. У них можна вирощувати різні декоративні рослини, квіти і навіть дерева.

Вази з бетону можуть стати окрасою не тільки приватного володіння, також їх купують комунальні служби для облаштування скверів, паркових зон, площ, вулиць, території державних установ. Використовувати вази дуже вигідно і практично, тому що висаджені в них рослини знаходяться в безпеці від тварин і людей.

Переваги ваз з бетону

Основними перевагами ваз є високі міцнісні характеристики і зносостійкість, завдяки застосуванню високоякісного бетону при їх виготовленні. Для збільшення міцності дані вироби армують, що розширює сферу їх застосування і механічні властивості.

Вази самі по собі служать відмінним прикрасою ділянки будинку або офісних будівель, не кажучи вже про декоративних рослинах, які прийнято в них вирощувати.

Застосовується при виготовленні вазонів високоміцний бетон, стійкий до впливу зовнішніх погодних факторів у вигляді дощу, снігу, граду і великих температурних перепадів, збільшуючи надійність і термін служби виробу.

Вази і вазони з бетону відрізняються формою, розмірами, що дає можливість підібрати для облаштування ділянки найбільш оптимальний варіант, який підходить під архітектурний стиль і дизайн місця їх установки.

При виборі вази потрібно враховувати розміри і поєднання з іншими елементами екстер'єру, такими, як ландшафт, лавки, фонтани, газон і т. д.

У нашому інтернет-магазині Ви зможете придбати вази з бетону від виробника за найбільш вигідною ціною на ринку всього в один клік.