Інструменти для газобетону

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів

Інструмент для газобетону

Сьогодні дуже популярне будівництво з теплих, легких в роботі матеріалів. Вони не вимагають особливих витрат на їх транспортування, їх легко переміщати і це значно прискорює процес будівництва. Але для будь-якого матеріалу потрібні свої, особливі пристосування для досягнення найкращого результату. Адже використання підручних засобів доставляє масу незручностей і найчастіше не дає бажаного результату. Що б не втрачати дорогоцінний час і енергію, необхідно вибрати відповідний для Вашого будівництва набір спеціальних пристосувань.

Ручний інструмент по газобетону обов'язковий для будівельних робіт.

Він дуже зручний при будівельних роботах, немає необхідності створення особливих умов для зберігання і для більшості з представлених пристроїв не затребуване підключення до електромережі. Інструмент для газобетону купити в Дніпропетровську легко, швидко і зручно, так само його можна придбати по всій країні. Маючи весь необхідний комплект інструментарію Ви зможете прискорити будівництво і, найголовніше, зробити кладку дуже якісно, ​​і забезпечите довгу і безпроблемну експлуатацію побудованого приміщення.

При виборі потрібних пристосувань обов'язково необхідно проявити належну увагу на якість товару, що б його термін експлуатації відповідав Вашим очікуванням. Використання спеціального обладнання для кладки такого матеріалу дозволить значно полегшити роботу з ним і виконати всі необхідні завдання.

Існують різні інструменти для блоків:

  • Тертки - використовуються під час кладки та під час підготовки до штукатурних робіт. Даний інструмент для газобетону купити буде вельми доцільно, так як затираючи нерівності при кладці стін і перед оштукатурюванням Ви забезпечите собі ідеально рівну кладку, по якій в процесі експлуатації не підуть тріщини.
  • Каретка - це інструмент для газобетонних блоків, який забезпечує рівномірне і точне нанесення розчину, що дуже важливо для рівномірності стіни. Призначена тільки для горизонтальної кладки. Є безліч розмірів для різної ширини матеріалу.
  • Ківш - ще одне пристосування для роботи з розчинами. Він зручний і необхідний для вертикального нанесення розчину, а так само в роботах при важкодоступних місцях.
  • Штроборіз - досить часто виникає необхідність штроблення стін для прокладання проводки, зміцнення кладки арматурою, що забезпечить міцність споруди і допоможе уникнути тріщин в подальшому. В даному випадку необхідний цей інструмент для газобетону. Ціна його прийнятна і повністю відповідає якості.
  • Електрофреза - інструмент для газоблоку, купити який коштує значно дорожче, ніж штроборіз. Він є електричним приладом, але виконує ті самі функції, що і штроборіз. Тільки дане пристосування значно економить Ваші сили і виконує потрібну задачу в рази швидше.
  • Ножівка - існує такий спеціальний інструмент для газобетонних блоків. Купити саме таку ножівку необхідно для більш точної і легкої роботи, так як вона має спеціальні напали для цього матеріалу. Завдяки спеціальній ножівці без особливих зусиль можна додати матеріалу потрібну форму і розмір, що забезпечить точність кладки.
  • Куточок - для роботи з ножівкою і кладки рівних кутів будинку обов'язковий даний інструмент для газоблоку. Ціна його прийнятна і його покупка не раз виправдає результат.
  • Гумовий молоток - безпечний інструмент для блоків. Купити його необхідно, тому що тільки цей молоток є щадним для недостатньо міцного матеріалу.