Брус дерев'яний 50х200

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Брус 50 х 200 використовується для виготовлення лад в міжповерхових перекриттях, при зведенні покрівлі, для виготовлення крокв та інших покрівельних елементів. На відміну від бруса перерізом 50 х 150, 50 х 200 витримує велике навантаження, не провисає при дотриманні технічних умов, його часто застосовують для зведення дахів з черепиці та інших важких покрівельних матеріалів. Покрівля, зведена з такого бруса більш надійна, витримує серйозні вітрові і снігові навантаження. Міжповерхові перекриття з бруса 50 х 200 не грають під ногами. Крім перекриття і покрівельних робіт брус 50 х 200 використовується при виготовленні конструкцій з дерева — альтанок, навісів і т. д. Брус з сухостою, зіпсований гниллю або комахами застосовується при спорудженні опалубки, підпір і інших тимчасових елементів.

Для покрівельних робіт застосовують свіжий або сухий брус 50 х 200, без виражених дефектів і з мінімальною деформацією. Брус повинен бути рівним, не скрученим спіраллю, без гнилі і сучків, що випали. Застосовувати в якості будівельного матеріалу брус, деревина якого пошкоджена забарвлюючим грибком можна, але сфера застосування залежить від ступеня проникнення грибка і від правильності обробки бруса антисептиками. Саме по собі фарбування не смертельно, але варто подбати про грамотної обробки бруса антисептиками і спеціальними складами.

Брус 50 х 200 для покрівельних і інших робіт поставляється нестроганным, допустимо наявність елементів обзола, які видаляють при виконанні покрівельних робіт. Брус для покрівлі має відхилення в перерізі до 3 міліметрів і вологість від 60 до 75%. Якщо після покупки брус вирішено просушити, не забувайте про правила сушіння і зберігання деревини, щоб брус не деформувався і не ушкоджувався грибками.

Ми пропонуємо брус, довжиною 3, 4, 5 і 6 метрів. Довжина бруса на вартість впливає незначно. На ціну бруса більше впливає її якість. Якість матеріалів в Керамік Фест завжди на висоті!

Компанія Керамік Фест пропонує брус 50 х 200 по низькій ціні при високій якості. Працюємо з будь-якими обсягами, в тому числі і під замовлення. Наша компанія не тільки продає відмінний брус — ми здійснюємо швидку доставку бруса та інших матеріалів по Києву.