Брус дерев'яний

Знайдено: 1 - 32 серед 32 товари

Брус дерев'яний

Брус дерев'яний - це пиломатеріал в формі паралелепіпеда, який виготовляється з цільної колоди. Ширина його повинна бути не менше 10 сантиметрів, а матеріалом для його виготовлення зазвичай служить міцна і екологічно чиста деревина хвойних порід - ялина або сосна.

Основне функціональне призначення бруса - створення несучих конструкцій. Це матеріал володіє таким унікальним поєднанням якостей як висока міцність і стабільність геометричних розмірів при відносно невеликому обсязі і вазі.

Потрібен брус в Києві або за його межами? Звертайтеся в нашу компанію, де ви знайдете якісний матеріал, ціна якого не ляже важким тягарем на бюджет вашого будівництва.

Основні види бруса

Стандартні розміри - 10 × 10 або 15 × 15 сантиметрів. Зустрічаються й інші варіанти з різним співвідношенням сторін. Подібна різноманітність товщини дозволяє купити брус дерев'яний, виходячи з потреб конкретного будівництва.

Довжина також може бути різною і вибирається залежно від висоти споруди і кута її нахилу.

Головна перевага - це його доступність. Низька вартість матеріалу досягається завдяки простоті обробки і високого ступеня поширеності вихідного матеріалу. За способом обробки розрізняють:

  • стругані - застосовується для лицьової обробки, зведення внутрішніх перегородок, будівництва лазень і веранд;
  • нестругані - застосовується для виготовлення крокв, балок, елементів каркасу.

Кількість пропиляних сторін може дорівнювати 2, 3 або 4, в залежності від чого виділяють двухкантні, 3-х кантні і 4-х кантні. Лідером за популярністю є сосновий брус, доступна вартість якого поєднується з відмінними тепло- і звукоізоляційними властивостями цього матеріалу. Схожими характеристиками володіє ялина, однак через велику кількість сучків ця деревина використовується рідше.

Чому вигідно купити брус у нас?

Інтернет магазин «Keramikfest» надає можливість купити будівельний матеріал оптом і в роздріб. Гарантуємо високу якість матеріалу і його відповідність прийнятим стандартам ГОСТ.

Постійна наявність пиломатеріалів на складі дозволяє нам оперативно виконувати замовлення будь-яких обсягів. Доставка здійснюється по всій території України. Є можливість самовивозу. Створіть з нами історію вашого будинку!