Рейка дерев'яна

Знайдено: 1 - 28 серед 28 товарів

Дерев'яна рейка для будівництва

У будівельних і ремонтних роботах широко застосовуються рейки дерев'яні, вироблені з різних порід дерев. Використовуючи натуральні пиломатеріали можна створити міцну, надійну, екологічно чисту споруду, перекриття або окремий елемент. При цьому, де б не використовувалася монтажна рейка, готова конструкція буде володіти естетичною привабливістю і міцністю, словом всім тим, що може подарувати будові натуральна деревина.

Особливості дерев'яних рейок

Дерев'яна рейка - це не що інше, як правильно обраний, оброблений, підготовлений цілісний дерев'яний брус зі стороною до 5 сантиметрів. Сировиною служить деревина соснових порід, так як ці дерева мають кращі властивості і якості для подальшого використання та обробки.

Стійкі до різноманітних зовнішніх чинників, завдяки своїй міцності, цей матеріал із соснових порід деревини, добре піддається обробці лакофарбовими матеріалами. Тому є універсальним матеріалом для багатьох будівельних робіт.

З цілісного бруса виготовляють цей матеріал 2-3 метра довжиною. Іноді після шліфування, для додання глибокого естетичного вигляду, її обробляють фарбами або лаком.

Універсальна будівельна рейка: сфери застосування

Цей матеріал, маючи багато позитивних якостей, дуже цінуються в будівельному ремеслі, широко застосовується для різноманітних робіт. Її використовують для спорудження каркасів, облицювання внутрішніх і зовнішніх стін, укладання підлог, зведення перегородок, виготовлення меблів і різноманітних декоративних елементів.

Сфери застосування монтажних рейок дуже різноманітні, вони надають готовій композиції стійкості, привабливості, надійності, гармонійності. Кожна дерев'яна рейка має свій неповторний візерунок і малюнок.

Щоб все, що ви хочете виконати з цього матеріалу, відповідало заданим параметрам, важливо правильно підходити до вибору постачальника пиломатеріалу. Дерев'яні рейки купити можна у багатьох компаній, проте тільки одиниці пропонують по-справжньому якісний пиломатеріал.

«Керамік Фест» може гарантувати правильну підготовку, обробку та зберігання універсального пиломатеріалу. Тому купуючи даний товар тут, споживач забезпечує себе матеріалом відповідним міжнародним стандартам якості. На рейки дерев'яні ціна залежить від сорту і виду деревини, однак, завжди прийнятна для всіх замовників.