ОСБ плита

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів

ОСБ плита для будівництва

Універсальний будівельний матеріал з деревини затребуваний в різних оздоблювальних роботах. Осб плита застосовується для несучих і навантажених конструкцій, суцільних настилів, обшивки і зміцнення стін. Останнім часом вона активно використовується в меблевій промисловості і в декоративних цілях.

Орієнтовано-стружкові плити, а саме так перекладається абревіатура даного матеріалу, у своїй основі містить стружки великого розміру. Вони скріплені водостійкою синтетичною смолою під тиском. За допомогою спеціальних технологій деревина переробляється в прямокутну тріску, яка формується в цей матеріал. У будівельній індустрії вони стали альтернативою масиву дерева.

У них збережені властивості натуральної деревини: звуко та теплоізоляція. Але купити осб плиту можна за доступнішими цінами. Замовити матеріал потрібного розміру можна в інтернет магазині Керамік Фест (Київ). Доставка здійснюється по всій Україні. Цей матеріал коштує від 140 грн до 375 грн.

Особливості OSB плит

Продукти глибокої переробки деревини мають унікальні фізико-механічними параметрами. Міцність, гнучкість і жорсткість даного матеріалу досягаються завдяки особливому розташуванню стружки. У зовнішньому шарі вона йде уздовж аркуша, а у внутрішньому - поперек. Це впливає також на здатність добре утримувати елементи кріплення.

Висока міцність її дозволяє використовувати їх для будівництва будинків в сейсмічно небезпечних зонах. Воскова і смоляна просоченість робить osb плиту стійкою до негативних погодних умов: снігу, дощу, вітру або сильній спеці.

Легкість за вагою і простота в обробці є важливими показниками матеріалу. Не докладаючи особливих зусиль за допомогою звичайних інструментів можна відшліфувати, розпиляти її. Вона легко фарбується, шпаклюється і обклеюється кахлем або шпалерами. На відміну від натурального дерева, орієнтовано-стружкова плита не містить сучків або неправильного напрямку волокон, властивого при зростанні дерева в природних умовах.

Де купити OSB плиту?

В інтернет магазині Керамік Фест ви можете купити продукцію найбільших компаній. Kronospan і kronopol - лідери на ринку лісопереробки. Вироби світових виробників екологічно безпечні і відповідають міжнародним стандартам. Вони мають тривалий експлуатаційний термін. ОSB плита, ціна якої залежить від розміру, влаштує покупців з різними фінансовими можливостями.