Дошка дерев'яна

Знайдено: 1 - 40 серед 40 товарів

Дошки для будівництва будинку

Дошка - універсальний і популярний пиломатеріал, який використовується в самих різних областях. Це матеріал, подарований нам самою природою, який має тисячолітню історію використання в будівництві.

У нашому каталозі представлено цей матеріал самих різних розмірів:

  • шириною 100, 120, 150 і 200 мм;
  • висотою 25 і 30 мм;
  • довжиною 4,5 і 6 метрів.

Довгострокове співробітництво з перевіреними виробниками дозволяє нам запропонувати товар бездоганної якості. Пропонується вона оптом і в роздріб в будь-яких необхідних обсягах.

Як правильно вибрати дошку для будівництва?

Найбільша особливість цього матеріалу - наявність прямокутного перетину. Для класифікації дощок застосовуються загальноприйняті стандарти, які і визначають приналежність до того чи іншого сорту.

Головними факторами, що враховуються при сортуванні дощок, є кількість сучків, допустима відстань їх один від одного, вологість, а також обзел (частина бічної поверхні колоди, що збереглася при розпилі).

Звичайно, вимоги до її зовнішнього вигляду для будівництва не такі самі як в меблевій промисловості. Однак наявність великої кількості сучків може помітно ускладнити проведення робіт, в силу чого зросте загальний кошторис будівництва. До того ж з часом сучки можуть почати кришитися, утворюючи небезпечні діри в конструкції.

Тому рішення купити дошку, ціна яких нижча за ринкову, може спричинити за собою неприємні наслідки.

Продаж дощок - один з основних напрямків діяльності компанії «Керамік Фест». У нас ви можете придбати пиломатеріали, якість яких підтверджена всіма необхідними документами.

Коли краще придбати дошку?

Багато хто вважає, що краще купити цей матеріал взимку, коли рух соків по деревині мінімальний. Крім цього покупка її в холодну пору року дозволяє укласти матеріал в штабелі для атмосферного сушіння. Попит на цей матеріал взимку надзвичайно високий і зазвичай подібний товар в червні придбати практично неможливо. Тому якщо у вас в планах є будівництво з використанням великих обсягів дерев'яних дощок, слід продумати це питання заздалегідь.

Скільки коштує дошка?

Компанія «Кермікфест» пропонує купити дошку в Києві за доступною ціною. Вартість цього матеріалу в першу чергу залежить від його розміру, а також виду деревини, з якої вона виготовлена.

На віртуальних полицях нашого інтернет магазину будматеріалів представлений великий вибір, ціна і якість якої приємно здивують. Отримати детальну професійну консультацію з питання придбання пиломатеріалів ви можете, просто зателефонувавши нам по телефону.