Пиломатеріали

Знайдено: 1 - 48 серед 106 товарів

Обрізні пиломатеріали, застосовуються в домашньому господарстві і будівництві. Дерево як будівельний матеріал цінується якостями, які не в змозі замінити інші.

Піддається обробці;
Здатність пропускати повітря;
Маса менше відносно інших матеріалів того ж призначення;
Вартість нижча за рахунок менших витрат на закупівлю сировини (кругляка).
При використанні цього матеріалу, зберігається тепло взимку і прохолода у спекотні місяці. Обрізні дошки і брус використовують як крокви стін і покрівлі, з них споруджують сходи, веранди та альтанки. Для будівництва господарських споруд: сараї, літні кухні, бань - пиломатеріал став канонічним будівельним матеріалом.

Обрізні пиломатеріали від виробника

Обрізні брус і дошку пиляють з таких порід дерева: дуб, бук,модрина та інші, але з-за технічних характеристик та помірної вартості, серед будівельників популярні: сосна і ялина. У нашому каталозі представлені обрізні пиломатеріали з сосни які менше за інших схильні до загнивання або впливу паразитів. Матеріали з нашої лісопилки два рази в тиждень направляються до складів в Київській області. Зверніть увагу на те, що в каталозі присутня тільки обрізна, не строганая продукція. Краї наших пиломатеріалів обрізаються паралельно довжині, правильне зберігання не допускає утворення обзела, а, отже, можливий витрата матеріалу при будівництві знижується до мінімуму.

Пиломатеріали з доставкою по Києву і області

Наявність складів в Києві та Київській області, а так само власний автопарк ми доставляємо пиломатеріали по Києву протягом доби. Наша логістична мережа покриває столицю та міста-супутники: Бровари, Бориспіль, Вишгород, Ірпінь та Обухів. Роблячи замовлення ви отримуєте матеріал в день оплати або на заздалегідь обумовлену дату. Крім доставки по Києву ми поставляємо лісоматеріали і в інші області України, але в цьому випадку мінімальне замовлення дорівнює 30 кубів.

Для виконробів і забудовників «Керамік Фест» є індивідуальне пропозицію, яка полягає в купівлі партій обрізних пиломатеріалів за зниженою ціною. Також наша пилорама пиляє необхідні дошки і брус на замовлення, випилюючи матеріал за розмірами, наданими замовником. Наша компанія не імпортує сировину з-за кордону, що впливає на формування ціни в меншу сторону. Зверніть увагу що «Керамік Фест» не експортує і не співпрацює з компаніями, які займаються експортом пиломатеріалу за кордон.

Наші клієнти отримують оплачене замовлення обумовлені терміни, за шість років ми налагодили нашу роботу так, що б популярні позиції пиломатеріалу числилися на складі Київської області. Уточнюйте деталі угоди, наявність розмірів і знижку за обсяг з менеджером.