Будівельні клея

Знайдено: 1 - 48 серед 86 товарів

Будівельні клея для плитки

Будівельний клеючий матеріал – обов'язковий атрибут будівництва та ремонту. Хороший матеріал не тільки помітно скорочує час робіт, але і полегшує працю, забезпечує більш якісний і професійний результат.

Асортимент этихматериалов надзвичайно широкий і представлений матеріалами, які за своїми характеристиками можуть значно відрізнятися один від одного. Найбільш безпечними з точки зору екології вважаються клеї на водній основі.

Для різних видів робіт розроблені спеціальні формули, що «заточені» під виконання тієї чи іншої задачі. Матеріал «рідкі цвяхи» широко застосовується в якості герметика, «холодна зварка» - для міцного з'єднання скляних або металевих поверхонь, а для плитки – для облицювання приміщення керамікою.

Клей для плитки можна розділити на наступні групи:

  • первинний;
  • посиленої міцності;
  • для складних поверхонь;
  • для натурального каменю і важкої плитки.

Існує і велика група клеїв, які називаються універсальними. Однак, на думку спеціалістів, подібна універсальність негативно відбивається на якості.

Компанія «Керамік Фест» пропонує купити цей товар для плитки, гіпсокартону та газобетону. З величезного розмаїття ми відібрали зарекомендували себе бренди. Представлений на сторінках нашого інтернет-магазину - клейова суміш для плитки Церезіт, для газоблоку Аерок, сухі будівельні суміші Scanmix відрізняє висока ефективність, бездоганна якість і доступна ціна.

Наш інтернет магазин будматеріалів реалізує цей товар безпосередньо з заводу-виробника, саме з цього ціна будматеріалу не ляже важким тягарем на бюджет ремонту або будівництва.