Будівельні суміші

Знайдено: 1 - 48 серед 361 товар

Будівельні суміші для будівництва

Що таке будівельна суміш? Недосвідченого в будівництві людини це словосполучення може дещо збити з пантелику. Це якийсь матеріал, з якого будують будинки? Або цілий мікс з різних будматеріалів?

насправді вони – це допоміжні матеріали, які використовуються при проведенні ремонтно-будівельних робіт. Зі шкільного курсу хімії всі знають, що нею називається склад, в який входить не менше двох компонентів.

Сучасні сухі будівельні суміші мають складний склад, який крім основних речовин – гіпсу або цементу – включаються різні добавки. Саме з їх допомогою багато в чому і забезпечуються необхідні характеристики адгезії, атмосферо-, морозо - та вологостійкості, теплопровідності, залишкового напруги і стирання.

Які бувають будівельні суміші?

Сфер застосування цього товару безліч. Вони використовуються скрізь, де потрібно що-небудь приклеїти, замазати, вирівняти або ізолювати. В залежності від цього і розрізняють їх види:

  • цемент;
  • будівельний клей для плитки, шпалер, підлоги і т. п.;
  • штукатурка;
  • шпаклівка;
  • монтажны;
  • кладочні розчини;
  • гидроизоляционны;
  • наливні підлоги.

В магазині будматеріалів Керамік Фест ви можете придбати будівельні суміші будь-якого виду і в будь-якій необхідній кількості.

Як придбати якісні будівельні суміші?

Давно минули ті часи, коли приготування розчину для будівництва було схоже на мистецтво і залежало від безлічі факторів. Сьогодні, щоб отримати необхідний матеріал, потрібно просто вибрати перевіреного виробника і різновид, а потім точно слідувати інструкції

Вибір її може виявитися непростим завданням. Адже в кожної основної категорії цього матеріалу є ще безліч підвидів, розібратися в особливостях яких важко без спеціальної підготовки.

Тому перед тим як купити її, необхідна рекомендація професіонала. Компанія Керамік Фест надає всім покупцям безкоштовну професійну консультацію з питань вибору будматеріалу.

Сьогодні для охочих придбати цей товар, Україна надає масу можливостей. І серед них магазин Керамік Фест є одним з кращих пропозицій на ринку. Придбати товар у нас можна оптом і в роздріб. Низькі ціни, оперативна доставка гарантовані!