Купити софіт в Києві

Знайдено: 1 - 24 серед 24 товари

Для захисту стін будинку - гарне рішення купити софіт.

Для захисту стін будинку від дощу і снігу покрівля завжди виконується так, що виступає за площину стін як мінімум на півметра. Нижню поверхню цього виступу (схилу) теж треба захищати від опадів і атмосферної вологи. Для цієї мети служить так званий софіт для даху - невеликі панелі, які прикріплюються під звис покрівлі. Сучасний софіт є металевою або пластикову панель. Крім підшивки звису даху, онііспользуются на горищах і в мансардах для захисту стель.

Такі панелі, рівно як і гідроізоляційна плівка захищають будинок від вологи, але ще і від пилу, проникнення птахів і комах. Якщо підшивка цим матеріалом виконана зі знанням справи, то вона не тільки виконує захисну і декоративну функції, але і забезпечує природну вентиляцію простору під покрівлею, а це дуже важливо для збереження всіх елементів покрівлі, включаючи її теплоізоляцію.

Матеріали, які використовуються для виробництва софіта.

Металеві панелі виготовляються, здебільшого, зі сталі або алюмінію. Сталевий софіт сайдинг випускається з цинковим покриттям, а на алюмінієві панелі наноситься захисно-декоративний шар полімерного матеріалу. Великим попитом користуються вінілові пластикові софіти. Вони мають невелику вагу, легко монтуються, не схильні до корозії, не бояться вологи, грибків, цвілі і шкідливих комах. Ще одне їх перевага - вони легко миються, бруд не пристає до їх поверхні.

Панелі можуть бути суцільними або перфорованими. Перфорація створює можливість циркуляції повітря, чого немає в суцільних панелях. Тому суцільний софіт сайдинг використовується, як правило, в будівлях, які добре обдуваються повітрям - навісах, альтанках.

У нашому інтернет-магазині можна купити цей матеріал з алюмінію і пластика від різних виробників, ціна якого цілком відповідає його якості.