Гідроізоляційна плівка

Знайдено: 1 - 17 серед 17 товарів

Гідроізоляційна плівка для захисту вашого даху

Хоча при виборі покрівельного матеріалу і монтажі покрівлі завжди намагаються забезпечити її непроникність для атмосферних опадів, повністю досягти цього на практиці не представляється можливим. Щоб уберегти від вологи простір під дахом при сильному дощі і вітрі, доводиться застосовувати додаткову гідроізоляцію. Цю функцію виконують підпокрівельні плівки. Гідроізоляційна плівка повинна мати мікропори, що дозволяють волозі випаровуватися зсередини будинку назовні, тобто виводити водяну пару. Величина, яка характеризує цю властивість, так і називається - паропроникність. Вона показує, скільки водяної пари здатний за добу пропустити через себе один квадратний метр. Іншими словами, підпокрівельна плівка фактично являє собою мембрану, в тій чи іншій мірі проникну для водяної пари, і її так і називають - покрівельна мембрана.

Як вибрати гідроізоляційну плівку?

Якщо паропроникність перевищує 700 г на кв. м на добу (вона може досягати навіть 3 кг), то її відносять до розряду дифузійних (або навіть супердифузійних) покрівельних мембран. При використанні такої мембрани можна не турбуватися, що на утеплювачі даху буде накопичуватися конденсуюча волога. Крім того, відходить на другий план питання безперешкодної циркуляції повітря в просторах під дахами складної форми. А якщо дах простої форми, в якому полегшена природна вентиляція, то можна використовувати і мембрану з низькою паропроникністю (порядку 25-40 г на кв. М на добу). Однак в цьому випадку необхідно забезпечити повітряний зазор між мембраною і шаром теплоізоляції. Якщо у вас на даху встановлені мансардні вікна, то варто звернути увагу на склеювання стиків плівки і елементів вікна.


Купити цей товар ви можете в нашому інтернет-магазині. Плівка гідроізоляційна представлена ​в широкому асортименті. Її ціна дозволяє зробити вигідну покупку, а доставити її ми можемо в будь-який регіон України.