Мансардні вікна

Знайдено: 1 - 33 серед 33 товари
4999 грн.
6090 грн.
8190 грн.
4980 грн.
12830 грн.
7210 грн.
5900 грн.
6090 грн.
5310 грн.
7530 грн.
6550 грн.
8970 грн.
8250 грн.

Купити мансардні вікна за низькою ціною

Мансардні вікна - абсолютно необхідний функціональний елемент мансард, що забезпечує проникнення в приміщення природного денного світла. Їх конструкція спеціально пристосована для того, щоб монтуватися в стіни, що мають нахил, і при цьому створювати всередині мансард комфортне освітлення. Саме з цієї причини краще купити саме мансардні вікна, а не встановлювати на мансардах звичайні стінові.

Мансардні вікна та їх види

Вони можуть бути як дерев'яними, так і металопластиковими. Дерево - прекрасний природний матеріал, але слід мати на увазі, що дерев'яні вікна менш довговічні і до того ж вимагають регулярного догляду (шпаклівка, фарбування). Металопластикові набагато довговічніше і забезпечують надійний захист приміщення, в тому числі від шуму. Більшість моделей як дерев'яних, так і пластикових, мають кватирки і протимоскітні сітки. Мансардні відносяться до матеріалів покрівельного типу, таких як наприклад водостік.

На що варто звернути увагу купуючи мансардні вікна

Якість залежить не тільки від самого виробу, але в значній мірі від якості монтажу. Тому монтаж такого роду повинні проводити тільки кваліфіковані фахівці, які є в спеціалізованих фірмах. Монтаж проводиться із застосуванням спеціальної фурнітури і власників. Воно в отворі закріплюється за допомогою монтажної піни.

Не слід нехтувати і аксесуарами, які доповнюють оформлення. Серед них можна згадати різні штори, жалюзі і маркізет, а також електронні пристрої для дистанційного відкривання.

Цей товар можна купити в нашому інтернет-магазині. Крім цілого ряду стандартних моделей, які є у продажу, можливий варіант індивідуального замовлення на цей товар. Ціна в цьому випадку може бути вищою, але зате будуть максимально відповідати особливостям конкретного будови.