Мансардні вікна

Знайдено: 1 - 33 серед 33 товари

Купити мансардні вікна за низькою ціною

Мансардні вікна - абсолютно необхідний функціональний елемент мансард, що забезпечує проникнення в приміщення природного денного світла. Їх конструкція спеціально пристосована для того, щоб монтуватися в стіни, що мають нахил, і при цьому створювати всередині мансард комфортне освітлення. Саме з цієї причини краще купити саме мансардні вікна, а не встановлювати на мансардах звичайні стінові.

Мансардні вікна та їх види

Вони можуть бути як дерев'яними, так і металопластиковими. Дерево - прекрасний природний матеріал, але слід мати на увазі, що дерев'яні вікна менш довговічні і до того ж вимагають регулярного догляду (шпаклівка, фарбування). Металопластикові набагато довговічніше і забезпечують надійний захист приміщення, в тому числі від шуму. Більшість моделей як дерев'яних, так і пластикових, мають кватирки і протимоскітні сітки. Мансардні відносяться до матеріалів покрівельного типу, таких як наприклад водостік.

На що варто звернути увагу купуючи мансардні вікна

Якість залежить не тільки від самого виробу, але в значній мірі від якості монтажу. Тому монтаж такого роду повинні проводити тільки кваліфіковані фахівці, які є в спеціалізованих фірмах. Монтаж проводиться із застосуванням спеціальної фурнітури і власників. Воно в отворі закріплюється за допомогою монтажної піни.

Не слід нехтувати і аксесуарами, які доповнюють оформлення. Серед них можна згадати різні штори, жалюзі і маркізет, а також електронні пристрої для дистанційного відкривання.

Цей товар можна купити в нашому інтернет-магазині. Крім цілого ряду стандартних моделей, які є у продажу, можливий варіант індивідуального замовлення на цей товар. Ціна в цьому випадку може бути вищою, але зате будуть максимально відповідати особливостям конкретного будови.