Купити водостік в Києві

Знайдено: 1 - 48 серед 56 товарів

Шукайте де купити водостік за низькою ціною?

Навряд чи комусь прийде в голову побудувати будинок і не обладнати на ньому водостік. Падаюча з даху дощова вода зашкодить і стіни, і навіть фундамент. Тому купити даний матеріал для даху - абсолютно необхідна річ.

Водостік - це не тільки труба. До складу цієї системи входить цілий ряд деталей: жолоб, воронка, кріпильні деталі - хомути, кронштейни. Всі ці деталі можуть бути як металевими, так і зробленими з пластику. Якщо пару десятиліть назад випускалися і застосовувалися тільки металеві водостоки, то сьогодні їх активно витісняють пластикові водовідвідні системи подібно до того, як полімерні водопровідні труби витісняють металеві. Зверніть увагу, що для захисту Вашого будинку від води знадобиться ще і софіт.

Чому металевий водостік гірше полімерного?

Металевий виготовляється з оцинкованої сталі або міді. Недолік цього матеріалу - схильність до корозії, навіть при наявності цинкового покриття. Мідь позбавлена цього недоліку, але коштує вона набагато дорожче стали. Пластиковий вид виготовляється з полімерних матеріалів, які відрізняються хімічною стійкістю і не схильні до корозії. Який же варіант краще - металевий або полімерний? Мабуть, метал виграє тільки в морозостійкості (сильний мороз може зробити пластик крихким). У решті випадків застосовуються проявляються переваги пластика. Так, дуже важливо, що шматочки бруду і листя, що опадає з дерев і потрапляють в ці труби, не затримуються на гладкому пластику, ковзають по ньому і тому легко проходять, не забиваючи труби. Крім того, вода, проходячи по пластикових трубах, виробляє менше шуму, ніж по металевим. Що ж стосується міцності, то правильно сконструйований пластиковий водостік здатний витримати не менші механічні навантаження, ніж металевий.

Чому варто купити водостік в "Керамік Фест"?

На нашому сайті ви можете знайти інформацію про різні типи і марках, що випускаються різними виробниками. Споживач, вибираючи його для свого будинку, має можливість порівняти різні водостоки за такими показниками, як ціна і технічні характеристики.

Сьогодні купити цей матеріал для споруджуваного будинку можна різними способами, в тому числі через інтернет-магазини. Споживач має можливість вибирати такий товар для даху з широкого асортименту виробів. Ціна їх в нашому інтернет-магазині відносно невисока і є доступною для широкого кола покупців, а доставка виробів здійснюється по всій Україні.