СБК цегла

Знайдено: 1 - 17 серед 17 товарів
7 грн.
5 грн.
4 грн.
6 грн.
7 грн.
5 грн.
7 грн.
10 грн.
6 грн.
8 грн.

Данна цегла використовується під час процесу зведення як одноповерхових, так і багатоповерхових споруд нежитлового та житлового типу. На сьогоднішній день існує тисячі об'єктів, які були облицьовані саме цими якісними і надійними будівельними матеріалами. Дуже часто такий товар використовується в різних котеджних селищах, готелях, ресторанах, торгових майданчиках і розважальних центрах. Ціна на цеглу СБК певним чином залежить від того, що:

  • покупець може придбати будівельний матеріал в досить широкій колірній гамі (в коричневому, червоному, жовтому і вишневому кольорах);
  • компанія - розробник створює дану будівельну продукцію тільки з використанням екологічно чистої сировини;
  • всі товари повністю відповідають необхідним міжнародним і національним сертифікатам якості, які прийняті не тільки в Україні, але і по всьому світу;
  • ціна на нього в місті Київ повністю відповідає її якості;

Купити цеглу СБК

Виробництво такої будівельної продукції регулярно поліпшується, всі виробничі потужності постійно модернізуються, впроваджуються все нові і нові технології виробництва.

Продукція так само офіційно нагороджена такими популярними нагородами, як: "Золота торгова марка" та "100 кращих товарів країни". Нагадаємо, що купити цей матеріал ви можете прямо зараз на нашому сайті.