Пустотіла цегла

Знайдено: 1 - 21 серед 21 товар
6,7 грн.
4,02 грн.
8,96 грн.
6,13 грн.
6,13 грн.
7,73 грн.
6,13 грн.
11,43 грн.
11,2 грн.
7,85 грн.
4,95 грн.
5,36 грн.

Цегла облицювальна широко використовується робітниками для будівництва зовнішніх і внутрішніх стін будівель. Такі будматеріали діляться на 4 основних типи: блоки круглої, прямокутної, квадратної та овальної форми отворів. Завдяки використанню при створенні товару овальної або круглої форми отворів, у виробництві не будуть утворюватися тріщини, тому на виготовлення даного товару використовується набагато менше сировини, що сильно впливає на ціну пустотілої цегли.

Велика популярність даного будівельного матеріалу обумовлена кількома факторами:

  1. чудовими експлуатаційними характеристиками;
  2. низькою вартістю;
  3. мінімальним рівнем навантаження на фундамент.

Ціна пустотілої цегли

Всі стіни, які були побудовані досвідченими фахівцями за допомогою такого товару, можуть бути досить тонкими, але при цьому відмінно зберігают непогані звукоізоляційні і теплоізоляційні якості. Якщо розповсюдженням продукції займається висококваліфікована компанія, то в їх будівельних товарах завжди спостерігається правильне співвідношення пустот, яке становить майже один до одного. Купити його ви можете прямо на нашому сайті.

Купити пустотілу цеглу

Завдяки створенню в товарі спеціальних порожнин, будматеріал має унікальну повітряну прокладку. Саме вона забезпечує максимальні якості звукоізоляції будинку і робить будівлю більш теплою. Ще одна яскрава перевага наданого типу матеріалів для будівництва – економія на допоміжні товари. Його використання дозволить сильно заощадити на витраті розчину для укладання, крім того, будівельникам не потрібно створювати сильно міцний фундамент. Купити цей вид матеріалу в місті Київ ви зможете за доступними цінами.