Пустотіла цегла

Знайдено: 1 - 21 серед 21 товар
6 грн.
19 грн.
7 грн.
8 грн.
5 грн.
4 грн.
6 грн.
7 грн.
7 грн.
10 грн.
6 грн.
8 грн.

Цегла облицювальна широко використовується робітниками для будівництва зовнішніх і внутрішніх стін будівель. Такі будматеріали діляться на 4 основних типи: блоки круглої, прямокутної, квадратної та овальної форми отворів. Завдяки використанню при створенні товару овальної або круглої форми отворів, у виробництві не будуть утворюватися тріщини, тому на виготовлення даного товару використовується набагато менше сировини, що сильно впливає на ціну пустотілої цегли.

Велика популярність даного будівельного матеріалу обумовлена кількома факторами:

  1. чудовими експлуатаційними характеристиками;
  2. низькою вартістю;
  3. мінімальним рівнем навантаження на фундамент.

Ціна пустотілої цегли

Всі стіни, які були побудовані досвідченими фахівцями за допомогою такого товару, можуть бути досить тонкими, але при цьому відмінно зберігают непогані звукоізоляційні і теплоізоляційні якості. Якщо розповсюдженням продукції займається висококваліфікована компанія, то в їх будівельних товарах завжди спостерігається правильне співвідношення пустот, яке становить майже один до одного. Купити його ви можете прямо на нашому сайті.

Купити пустотілу цеглу

Завдяки створенню в товарі спеціальних порожнин, будматеріал має унікальну повітряну прокладку. Саме вона забезпечує максимальні якості звукоізоляції будинку і робить будівлю більш теплою. Ще одна яскрава перевага наданого типу матеріалів для будівництва – економія на допоміжні товари. Його використання дозволить сильно заощадити на витраті розчину для укладання, крім того, будівельникам не потрібно створювати сильно міцний фундамент. Купити цей вид матеріалу в місті Київ ви зможете за доступними цінами.