Облицювальна цегла

Знайдено: 1 - 48 серед 130 товарів
8 грн.
7 грн.
5 грн.
4 грн.
6 грн.
5 грн.
7 грн.
10 грн.
7 грн.
6 грн.
8 грн.
25 грн.
7 грн.
8 грн.

Облицювальна цегла купити в Києві

Лицьова цегла використовується виключно для зовнішньої обробки, тому вона відрізняється від простої рядової правильністю форм і різноманітністю кольорів. До неї пред'являються особливі вимоги згідно ГОСТ 530-2007, вона буває повнотілою і порожнистою.

Чому варто купити облицювальну цеглу

Її переваги:

  • натуральність і естетичний зовнішній вигляд;
  • висока міцність і довговічність цегляної кладки;
  • купити облицювальну цеглу можна в будь-якому будівельному магазині;
  • хороший захист стін від вологи і вітру;
  • велика кількість варіантів оздоблення інтер'єру.

До недоліків можна віднести велику вагу, що в свою чергу вимагає надійного фундаменту, а так само високу вартість облицювання порівняно з іншими оздоблювальними матеріалами.

Переваги покупки даного виду цегли очевидні - це як величезний асортимент кольорів і фактури, так і якісні характеристики, так що крім того, що ваш фасад буде виглядати красиво і солідно, він прослужить вам дуже довго (термін служби може становити +- 100 років), не втрачаючи зовнішнього вигляду і міцності.

Види облицювальної цегли

Цегла облицювальна повинна добре протистояти волозі, бути морозостійкою і екологічною, тому до її виготовлення підходять з особливою ретельністю. Вибір вихідного матеріалу визначає колір цегли і фактуру. Зараз поширені такі види лицьової цегли:

  • Керамічна - виробляють з глини певного сорту, а лицьова поверхня може бути класичною матовою або глянцевою глазурованою. Зустрічається фактурне тиснення під природний камінь. Ціна на таку цеглу буде найнижчою.
  • Клінкерна - використання дрібнодисперсної тугоплавкої глини і спеціальних домішок дозволяє одержати матеріал високої щільності та міцності. Пори клінкеру непроникні для води, а сам він легко переносить великі навантаження. Лицьова поверхня виходить ідеально гладкою і блискучою.
  • Силікатна - недорога і непоказна на вигляд, відома також як біла будівельна цегла. Використовується в мозаїках або нескладних орнаментах. Шорсткий на вигляд і на дотик, добре вбирає вологу. Існує 6 основних кольорів силікатної цегли: білий, сірий, жовтий, червоний, синій, зелений.
  • Гіперпресована - таку лицьову цеглу виробляють з суміші вапна, цементу і фарбувальних добавок без подальшого випалення в печі. Технологія високого тиску дає характерний фактурний скол під природний камінь або ідеально рівну поверхню. Має широку колірну гамму і безліч варіантів зовнішньої поверхні. Різноманітність лицьових поверхонь і кольорів дає можливість втілити найсміливіші дизайнерські задуми.

Найчастіше лицьові цеглини застосовують для оздоблення будинків з газоблоку, полістиролбетону та дерева. Таке поєднання матеріалів дає істотну економію і перетворює непоказну будівлю в солідний котедж.

Ціна лицювальної цегли

Вартість лицювальної цегли залежить від її типу і якості виготовлення. Найдешевші – це прості керамічні та силікатні вироби, слідом йдуть клінкерні і пресовані. Тут на вартість впливає оригінальність і складність у виготовленні лицьового шару. Так само на вартість впливає місце виробництва, у нашому магазині є як матеріал вітчизняного виробництва, так і імпортний.