Цегла подвійна

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів

Подвійна цегла (2 НФ) купити в Києві

Промисловість постійно постачає на ринок нові будівельні матеріали, що відрізняються легкістю, міцністю, довговічністю і т. д. Однак, деякі з таких матеріалів відомі вже сотні років, і анітрохи не втратили своїх позицій. Одним з них є подвійна цегла.

Купити подвійну цеглу

Цегла може бути різного формату. Є нормальний або стандартний формат (250х120х65), скорочено НФ, лицьового (0,7 НФ), керамічний блок (11 НФ), а є подвійною, розміром 2,1 НФ.

Вона має розміри 250х120х138 міліметрів. З огляду на збільшення розмірів таку цеглу роблять зазвичай пустотілою, щоб зменшити вагу, хоча буває і повнотіла подвійна цегла.
Розмір порожнин може бути різним, маса від 3,9-4,9 кілограмів. Маркування від М100 до М150 вказує на якість матеріалу (чим менше число, тим нижче). Матеріал може бути різним: зустрічається як червоний, так і білий (силікатний).

Від цегли нормального формату подвійний цегла відрізняється високими показниками тепло - і звукоізоляції. При цьому міцність щілинного цегли 2НФ може бути знижена саме завдяки наявності порожнеч. Так само вона дозволяє надійніше захистити стіну від проникнення вологи.

Ще однією відмінністю є те, що для такої цегли потрібно більш густий розчин.

Купити цеглу 2НФ ви можете в нашому магазині, товар в наявності на складі, можлива доставка на об'єкт.

Серйозних недоліків у даного виду цегли два:

  • Потреба у більш густому будівельному розчині.
  • Висока ціна.

Зате переваг маса: це і високі тепло - і звукоізоляційні якості, і економія часу (час на кладку скорочується в 4-5 разів), і економія розчину (що компенсує витрати на досягнення більш густої консистенції). Пустотілість дозволяє полегшити транспортування матеріалу і роботу з ним. З цих причин доцільно купувати саме цеглу 2НФ, якщо є вибір між нею і стандартним форматом.

Таким чином, подвійна цегла є гарною альтернативою матеріалу інших форматів. Вона дозволяє досягти високої якості кладки, а його використання, незважаючи на високу ціну за штуку, в кінцевому підсумку веде до економії коштів.

Цеглу 2 НФ знаходить широке застосування в будівництві:

  • Пустотіла цегла використовується для будівництва не несучих стін і перегородок, тобто, в тих місцях конструкції, де не потрібна міцність, але потрібно тепло - і звукоізоляція.
  • Для облицювання використовується також повнотіла  2НФ цегла, але з особливим декоративних рельєфом.
  • Несучі стіни роблять з повнотілої цегли 2НФ якісних марок (М 150 і тощо).

Подвійна цегла від виробника

У виробництві використовуються натуральні матеріали. Якщо цегла червона, то це глина, вода та інші природні наповнювачі. Білу цеглу роблять з вапна, води і піску. Таким чином, виробництво цегли є відносно чистим і екологічному плані (якщо не враховувати забруднення пилом), а сам матеріал не розкладається на небезпечні хімічні компоненти.

Ціна подвійного цегли

Ціна цегли 2нф може істотно коливатися в залежності від марки і виробника. Так, вартість цегли 2 нф (1 шт.) українського виробництва знаходиться в районі 5 гривень. Облицювальна цегла з декоративною поверхнею коштує від 7 гривень.