Цегла М-100

Знайдено: 1 - 14 серед 14 товарів
10 грн.
3 грн.

Цегла м-100 стандарт за поширеністю та попиту серед будівельників. Маркування – це показник міцності, після букви «М» йде цифрове позначення того, яке навантаження в кілограмах на 1 см² здатний витримати матеріал.

Цегла м-100 можуть бути:

  1. повнотіла — не має отворів і за рахунок цього міцніше пустотілої;
  2. пустотіла — легка цегла, з кращими теплоізоляційними властивостями щодо повнотілої.

Також цей товар поділяється на марки морозостійкості на: F-15, F-25, F-35, F-50. Похибка при обчисленні марки морозостійкості допускається і декларується виробником. Цифра після позначення «F» вказує на кількість циклів повної заморожування та розморожування, яке здатний витримати матеріал.

Цегла м-100 універсальний, використовується для зведення фундаменту, несучих і перегородкових стін, печей та ін Часто цегла даної марки щільності є пересічним, з цього не вимагає особливих умов зберігання: піддони достатньо накрити не промокающей плівкою, наприклад поліетиленовою.

Вартість та доставка цегли м-100

Що ж стосується вартості, то вона залежить від: дотримання завяленных технічних характеристик, використовуваного сировини, витрат на логістику, року випуску. Компанія "Керамік Фест" пропонує купити цеглу м-100 з заводу або складів, розташованих у Києві та Київській області.