Повнотіла цегла

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів
8 грн.

Такий вид будівельних матеріалів є екологічно чистим, не виділяє в навколишнє середовище ніяких шкідливих речовин з плином часу. Будівельна повнотіла цегла відноситься до ряду найбільш міцних будматеріалів. Широко використовується будівельниками для зведення несучих стін багатоповерхових офісних, житлових і промислових споруд.

Як і будь-який інший вид цього матеріалу, цей тип відрізняється рядом очевидних плюсів, до яких можна віднести його тривалий термін служби і низький рівень теплопровідності. Головна його відмінність - незвичайна структура, на якій немає ніяких пір і отворів. Дана риса і забезпечує цей будівельний матеріал максимальну міцність, тому, в першу чергу, він використовується при будівництві споруд, що несуть на собі велике навантаження. Саме це і відіграє важливу роль в визначенні ціни цього матеріалу.

Купити повнотілу цегла

При здійсненні вибору даного товару, особливу увагу потрібно приділити цілому ряду факторів, які прямо вказують на його якість. Перед здійсненням покупки потрібно ретельно оглянути його поверхню: на ній не повинні бути присутніми тріщини і відколи, а колір повинен бути приємного червоного кольору. Від цього чинника і буде залежати майбутня ціна повнотілого будівельного блоку в місті Київ.

Ціна якісної повнотілої цегли

Якщо під час перегляду було виявлено занадто темний колір товару - це може бути одною з ознак того, що технологія виробництва цього будівельного матеріалу була порушена. У випадках, коли потрібно купити повнотілу цеглу високої якості, важливо звертати увагу і на відгуки про фірму - постачальника конкретної продукції. Важливо знати, що деякі фірми займаються поширенням різних типів цегли - силікатної та керамічної. Силікатна славиться трохи більшою міцністю і надійністю, крім того, вона не піддається шкідливому впливу вологи. Купити одинарну повнотілу цеглу ви можете прямо на нашому сайті.