Пічна

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

У наш час будівельні матеріали створюються з абсолютно різних елементів і за допомогою різних унікальних інноваційних технологій. Стандартними компонентами під час їхнього створення вважаються пісок і глина. З таких елементів експерти створюють пустотну і повнотілу цеглу. Але для того, щоб сконструювати печі, дана продукція категорично не підходить, так як вона досить швидко руйнується під впливом полум'я. Сьогодні у продажу можна помітити величезний вибір таких надійних будівельних матеріалів, які зможуть витримати високу температуру. До таких товарів відноситься цегла для вуличних печей. Їх умовно поділяють на кілька унікальних видів:

  • шамотні;
  • товари, виконані з кварцу;
  • продукція, виконана з вуглецю.

До складу абсолютно всіх таких будівельних матеріалів компанія-розробник додає графітову крихту, спеціальний кварцовий або коксовий порошок і вогнетривку глину. Нагадаємо, що у нашому інтернет-магазині ви зможете купити пічноу цеглу.

Ціна на цеглу для печей

Ціна цього матеріалу в першу чергу, залежить від сфери його застосування. Така продукція досить часто використовується будівельниками при зведенні зовнішніх і внутрішніх стін будівель, які після їх установки будуть оброблятися, фарбуватися і облицьовуватися. У результаті виходять міцні стінові блоки, панелі, для кладки печі або димових труб будинків (в таких випадках температура не повинна перевищувати максимальну температуру випалу матеріалу). До найбільш актуальних і практичних розмірів даних будматеріалів відносять: 250x120x65 і 250x 120x88, а їх коефіцієнт теплопровідності - від 0,65 до 0,7 ккал/м град. Купити цеглу для печі рекомендується тільки після детального вивчення їх характеристик, а так само виду робіт, який в подальшому буде проводитися.

Одним з головних переваг, що відрізняють його від інших видів, є екологічність. Він досить поширений, тому купити пічну цеглу ви зможете практично в кожному будівельному магазині. Якщо проводити порівняння його особливостей і якостей бетону або природного каменю, то можна відзначити, що шкідливий радіаційний фон керамічного виду значно нижче. Варто відзначити так само його унікальну здатність до надійної підтримки рівноважного рівня вологості в конструкціях, які раніше були побудовані саме з цього матеріалу. Облицювальна пічна цегла в Києві доступна у великій кількості розмірів.

Купити цеглу для печі

До найбільш поширених видів відносять продукцію, яка виконується з графітної крихти. Її двома основними компонентами для створення є якісний пресований графіт і кокс. Головною відмінністю такого каменю фахівці називають його відмінну стійкість до впливу високих температур. Завдяки такій особливості, товари з графитної крихти часто використовуються будівельниками під час конструювання доменних печей.

До другого виду даної продукції можна так само віднести кварцовий камінь, який вважається відмінною заміною шамотному. Досить часто його застосовують у таких частинах камінів, де цей міцний камінь повинен стикатися з полум'ям. Тому, основними компонентами, що сильно впливають на його ціну, є кварц і невелика кількість глини.

Ще один дуже популярний варіант вогнетривкого каменю - глиноземний. Основу даного виду становить високоякісна вогнетривка глина, яка чудово справляється з будь-якими температурними перепадами або впливом шкідливих хімічних речовин. Іноді необхідно встановити печі, які обпікають сталь. У таких випадках найбільш підходящим варіантом стане використання каменю, який складається з двох компонентів - вапняку і магнезії. Даний матеріал для будівництва не використовується для печей домашнього використання, але відрізняється декількома дуже корисними властивостями. Ціна червоної пічної цегли може змінюватися в залежності від компанії, що займається розповсюдженням даної продукції.