Літос цегла

Знайдено: 1 - 38 серед 38 товарів

Зовнішній вигляд, надійність і довговічність майбутньої будівлі безпосередньо залежить від використовуваного будівельного і облицювального матеріалу. Сучасний будівельний ринок пропонує споживачеві масу варіантів – від бруса до СІП панелей, проте єдиним, перевіреним часом і досвідом професіоналів, надійним і довговічним матеріалом незмінно є камінь. На сьогоднішній день один з кращих у своєму роді – це цегла Літос.

Більшість професійних будівельників, починаючи від великих фірм підрядників і закінчуючи невеликими приватними бригадами, рекомендують використовувати саме цей матеріал. Розглянемо детальніше його основні характеристики.

Купити цеглу Літос

Облицювальна цегла має оптимальне співвідношення ціни та якості. Вона ідеально підходить для обробки фасадів будівель і фундаментів, декорування стін, парканів та інших будівельних робіт. Багато воліють купити саме цей вид тому, що він по своїй структурі володіє високими теплоізоляційними властивостями, тим самим дозволяючи економити на купівлі теплоізоляційних матеріалів.

Дуже поширена цегла Літос в Києві, так як цей матеріал має елегантний зовнішній вид і відмінно поєднується з іншими оздоблювальними матеріалами, ідеально доповнюючи і перетворюючи будь-який архітектурний стиль.

Виготовляється даний будівельний матеріал шляхом напівсухої гиперпрессовки і за своїми характеристиками поступається лише натуральному каменю. До складу виробу входить:

  • Вапняк-черепашник;
  • Цемент високої марки;
  • Пісок;
  • Вода;
  • Пігмент.

Ціна цегли Літос

Матеріал вигідно відрізняється від аналогів не тільки міцністю і здатністю зберігати тепло, але і високим рівнем морозостійкості, що дозволяє застосовувати його навіть у регіонах з холодним і вологим мікрокліматом. Крім цього він відмінно виконує функції шумоізоляції, тому якщо купити облицювальну цеглу Літос в Києві - це значить прикрасити фасад свого будинку і забезпечити усередині нього тишу і спокій.

Сьогодні, навіть незважаючи на те, що зведення будівель з каменю займає більше часу і сил, багато вибирають будувати житлові будинки, офіси та виробничі приміщення саме з цього матеріалу. Більшість забудовників віддають перевагу в Києві купити цеглу Літос тому, що зберегти тепло і забезпечити шумоізоляцію, гарантувати тривалий термін експлуатації будівлі та високу надійність будівлі, на сьогоднішній день може тільки цей матеріал.

Наша компанія реалізує цеглу Літос в Києві та по всій території України в повному асортименті і найвищій якості. А так як фірма «Керамік Фест» працює виключно безпосередньо з заводами виробниками, то і ціна у нас набагато нижча, ніж в аналогічних магазинах.