Червона цегла

Знайдено: 1 - 11 серед 11 товарів
7 грн.
19 грн.
8 грн.

Якісна червона цегла - один з найбільш популярних на сьогоднішній день матеріалів для будівництва. Він не тільки має зовнішню привабливість, але і відрізняється чудовими шумоізоляційними та теплоізоляційними якостями. Якщо під час будівництва будівлі експерти використовують саме облицювальну цеглу червону, то зовнішній вигляд будинку, побудованого за допомогою такого матеріалу, буде цілком привабливим і відрізнятися максимальними показниками практичності.

Даний будматеріал отримав дуже велику популярність серед будівельників не тільки з - за його непоганого зовнішнього вигляду. Вартість червоної цегли безпосередньо залежить від його довговічності і великих міцнісних характеристик. Всі ці якості гарантують 100% безпеку абсолютно всіх будинків, які були побудовані з використанням даного будівельного матеріалу. Особливу увагу слід приділити його неповторним ізоляційним властивостям, які безпосередньо впливають на ціну червоної звичайної цегли:

  • Матеріал не випускає тепло з приміщення в холодну пору року, а при високій температурі повітря, навпаки, зберігає прохолоду;
  • Будматеріал практично не пропускає всередину приміщення сторонні вуличні шуми, що не спостерігається при використанні в будівництві інших матеріалів.

Особливості використання даної будівельної продукції

Ціна за штуку червоної цегли залежить від того, що процес його кладки не приносить особливих складнощів як досвідченого фахівця, так і звичайному власнику своєї дачної ділянки. Для правильної кладки досить точно розрахувати кількість розчину, який в майбутньому буде надійно скріплювати кожен елемент між собою. У випадках, коли використовуються будівельні матеріали нестандартних розмірів, обов'язковим процесом стане поправка на його габарити. Купити цей матеріал недорого можливо в будь-якому великому місті України.

Купити червону цеглу

Особливу увагу потрібно виділити так само його стійкості до цвілі і того, що такий матеріал не боїться впливу агресивного середовища. Завдяки цим якостям даний товар можна купити недорого і потім успішно використовувати під час проведення кладки вигрібної ями і погребів. Крім вище перерахованих переваг, товар відрізняється відмінною вогнестійкістю, тому досить часто будматеріал використовується для облаштування камінів і печей. На всі ці якості потрібно обов'язково звертати увагу перед тим, як купити даний матеріал. Ціна на нього може трохи змінюватися в залежності від конкретної компанії, яка займається розповсюдженням продукції по території країни. До головних переваг цього будівельного матеріалу експерти так само відносять:

  • непогану стійкість до морозів і підвищеного рівня вологості;
  • універсальність;

Кожен покупець бажає придбати тільки товар, який відповідає всім необхідним високим характеристикам. Тому практично всі фірми, які займаються розповсюдженням цієї продукції, намагаються відтворювати тільки міцні будівельні матеріали. Щоб досягти такого результату блок пустотілого червоного піддається 4 основним етапам обробки:

  1. Подрібнення і подальше перемішування;
  2. Добавка всіх необхідних допоміжних компонентів і надання товару форми;
  3. Проведення сушіння;
  4. Випал.

Ціна червоної цегли

Перед тим, як купити цеглу поштучно, потрібно порівняти відповідність ціни і якості на надану продукцію. Цегла будівельна повнотіла часто використовується як для індивідуального будівництва, так і для спорудження великих об'єктів. Серед усіх видів він вважається самим ходовим завдяки тому, що в 90% випадків використовується для зведення несучих стін будинків. Стандартний квадратний сантиметр такого товару здатний витримувати навантаження в сто кілограмів, що дає йому перевагу. Сфера застосування досить широка: зведення цоколів будівель, підвалів, внутрішніх стін і перегородок або фундаментів. Даний показник має прямий вплив на ціну червоної перегородкової повнотілої цегли. Важливо знати, що цей будівельний матеріал може використовуватися як в малоповерховому, так і в багатоповерховому будівництві будівель. Купити цеглу червону повнотілу ви можете за доступними цінами.