Цегла М-200

Знайдено: 1 - 12 серед 12 товарів
5 грн.

Маркування цегли повнотілої М-200 свідчить про те, що кожен сантиметр цього будматеріалу здатний витримувати навантаження до двохсот кілограм. Отже, цей матеріал ідеально підходить для споруди багатоповерховий будівель будь-якого призначення і несучих конструкцій. Крім цього, він володіє особливими характеристиками, які допомагають уникнути втрати тепла в опалювальний сезон, і перешкоджають його нагрівання під час спеки. Висока морозостійкість та водонепроникність роблять його експлуатацію тривалою і безпечною. Також виготовляється цей будматеріал з натуральних компонентів, що робить його абсолютно безпечним для навколишнього середовища і здоров'я людей. Тому його часто використовують для спорудження стін медичних установ, а також будівель навчальних корпусів і дитячих садів.

Купити цеглу М-200

Ми пропонуємо купити цеглу М-200 в Київській області з доставкою його безпосередньо на об'єкт, де ведеться будівництво. При цьому ціна цегли в нашому каталозі набагато нижче, ніж у більшості спеціалізованих торгових точках. Невелика ціна цегли повнотілої М-200 для Києва, області та інших регіонів формується завдяки партнерським відносинам з більшістю виробників, які знаходяться в Україні. Замовити цей будівельний матеріал в «Керамік Фест» означає істотно зменшити суму витрат, спочатку зазначених у кошторисі. Ця прекрасна можливість дає комерційним будівельним компаніям, а також приватним особам змогу придбати велику партію будматеріалів за низькою вартістю. Для постійних клієнтів ми розробили власну унікальну програму лояльності, а при оптових покупках даруємо суттєві знижки. Співпрацювати з нами – вигідно і практично!

Цегла М-200 ціна з заводу

Співпрацювати з «Керамік Фест» вигідно. Адже кожен може купити цеглу М-200 в Києві з швидкою доставкою, не залишаючи робочого кабінету або затишних домашніх стін. Сучасні способи зв'язку і наявність будь-якого електронного пристрої з виходом в інтернет роблять можливим здійснити покупку в будь-який час без тривалих пошуків і витрат власних сил. Низька ціна для Києва цегли М-200, яка є в інтернет-магазині, і можливість безготівкового розрахунку дозволяють зберегти фінанси і зменшити їх витрату. «Керамік Фест» – це сучасний віртуальний магазин будматеріалів, який дає можливість здійснювати швидкі економні купівлі з подальшим транспортуванням їх в будь-якие вказане клієнтом місце. Для того щоб у цьому переконатися, потрібно просто зайти на наш сайт і зробити перше замовлення. Ймовірно, що це буде перший крок до тривалої, плідної та взаємовигідної співпраці.