Цегла М-150

Знайдено: 1 - 26 серед 26 товарів
7 грн.
5 грн.
4 грн.
6 грн.
5 грн.
7 грн.
7 грн.
10 грн.
8 грн.
6 грн.

Купити цеглу повнотілу М-150 варто для того, щоб заощадити час і цементуючий розчин. Більший розмір дозволяє істотно зменшити кількість стиків а, отже, і втрати тепла. Повнотіла цегла М-150 має ряд відмінних характеристик, які дають змогу використовувати їх не тільки для створення несучих конструкцій, але і для будівництва внутрішніх стін. Даний матеріал витримує навантаження в 150 кілограм на квадратний сантиметр і тому годиться для будівництва великих приватних будинків та інших великих архітектурних об'єктів. Крім того, красива поверхня цього матеріалу дозволяє використовувати його в декоративних цілях – прикрашаючи фасади і лицьову сторону будівель. З його допомогою можна створювати унікальне оформлення не тільки житлових будинків, але і офісів, а також різних комерційних приміщень.

Цегла М-150 купити

Ми пропонуємо купити цеглу М-150 в Києві за доступною вартістю. Замість того щоб витрачати час на тривалі пошуки підходящої ціни, варто зазирнути на наш сайт і замовити товар з доставкою безпосередньо на будівельний об'єкт, так як ми є прямим дилером заводів, а це означає, що ціна у нас мінімальна. При цьому вартість товарів в нашому каталозі може сильно здивувати – у багатьох магазинах Києва ціна на цеглу М-150 набагато вище. Адже наша компанія є офіційним дистриб'ютором більшості найбільш популярних виробників. На відміну від великих мереж будівельних супермаркетів нам не потрібно утримувати величезні торгові площі та обслуговуючий персонал, що суттєво впливає на формування ціни. Наш покупець має можливість придбати якісний товар безпосередньо з заводу, де він виготовляється.

Ціна на цеглу М-150 з заводу

У нашому віртуальному магазині будівельних матеріалів можна купити даний блок з пристойним вибором заводів - виробників. При цьому ціна для столиці та інших регіонів України не відрізняється, так як товар доставляється або безпосередньо з місць виробництва або ж з наших численних складів, розташованих у всіх областях країни. Купуючи у нас будматеріали, компанії, що займаються комерційною діяльністю, і приватні покупці можуть істотно заощадити власні кошти, витративши при цьому мінімальну кількість часу. Співпраця з «Керамік Фест» – це завжди вигідна покупка будматеріалів, швидка доставка замовлення та надійна гарантія якості всіх придбаних товарів.