Цегла М-100

Знайдено: 1 - 16 серед 16 товарів

Цегла повнотіла М-100 – це ідеальний матеріал для створення невеликих приватних будинків. Маркування позначає навантаження, яку здатний витримати кожен сантиметр виробу. Тобто, стіни з нього можуть нести значу вагу без пошкодження і тому прослужать тривалий час. Крім того, купити цеглу М-100 варто тому, що у нього є відмінні додаткові характеристики, що поліпшують умови проживання в будинку. Цей будівельний матеріал:

  • Утримує тепло, запобігаючи його втраті в холодну пору року;
  • Володіє низькою теплопровідністю, не даючи стінам нагріватися в спеку;
  • Здатний витримувати значні перепади температур без руйнування структури;
  • Морозостійкий, тобто витримує без втрати функціональних характеристик більше ста заморожувань;
  • Має високу водонепроникність;
  • Створює додаткову звукоізоляцію, перешкоджаючи проникненню шумів з вулиці;

Купити Цеглу М-100

Купити повнотілу цеглу М-100 в Києві найкраще в нашому спеціалізованому будівельному магазині. У віртуальному каталозі можна ознайомитися з наявною продукцією різних виробників. Вибравши марку цегли М-100, клієнту залишається тільки заповнити форму замовлення і вказати місце об'єкта будівництва, куди буде доставлено товар. Завдяки розвиненій сучасній логістиці, власного автопарку і кваліфікованим водіям наші клієнти отримують замовлення завжди вчасно.

Варто зауважити – ми витримуємо для всіх регіонів однакову ціну на цеглу М-100 в Україні. Тобто, для наших клієнтів купити дешево цеглу М-100 у Києві також реально, як і в інших областях. Вся справа в тому, що замовлення доставляється покупцю безпосередньо з місця виробництва, і тому ціна на даний матеріал не є високою і доступна практично кожному. Крім того, завдяки такій схемі доставки товар не втрачає своєї якості і цілісності виробу в тривалих перевезеннях, під час розвантаження, завантаження та зберігання на проміжних складах. Міцні польоти і різні способи запобігання деформації матеріалу, які використовуються під час транспортування, гарантують схоронність перевезеного вантажу і його тривалий термін експлуатації.

Ціна цегли М-100

Ми пропонуємо придбати даний товар в Києві недорого і з подальшою доставкою безпосередньо до місця будівництва. При цьому ціна на цеглу М-100 в Києві буде значно меншою, ніж якщо купувати цей будматеріал в звичайних магазинах. Цінуйте власний час, особисті сили і фінанси купуючи для будівництва будь-яких будівель будівельні матеріали на нашому сайті. Наші професійні консультанти допоможуть вибрати найкращий варіант, який підходить за якістю і за вартістю кожному зателефонувавшому за вказаним на сторінці нашого інтернет-магазину телефону або звернувся за порадою в онлайн-чаті. Безготівковий розрахунок за допомогою будь-якої банківської картки прискорить процес покупки і клієнтові залишиться тільки дочекатися свій товар, не витрачаючи час на довгі пошуки потрібних будматеріалів. Співпраця з нами – це комфортні покупки і гарантія швидкої якісної споруди затишного будинку!