Керамічна цегла

Знайдено: 1 - 15 серед 15 товарів
12 грн.
7 грн.
8 грн.
5 грн.
6 грн.
6 грн.
5 грн.
6 грн.
8 грн.

Червона керамічна цегла є традиційним будівельним матеріалом, який кілька століть поспіль використовує людина для створення функціонального і при цьому красивого житла. Для його виготовлення використовуються тільки глина і вода, тобто натуральні компоненти, які абсолютно безпечні для здоров'я людей і навколишнього середовища.

В залежності від призначення цей будматеріал ділиться на:

  • керамічна облицювальна;
  • пустотіла керамічна;
  • керамічна повнотіла;

Також відрізняються розміри цього найбільш популярного будівельного матеріалу. Класичнна одинарна цегла є найбільш ходовою. Вона ідеально підходить для спорудження зовнішніх стін, а також внутрішніх перекриттів. Однак, останнім часом з'явилися подвійні моделі, які дозволяють значно зменшити час, що йде на будівництво та істотно знизити витрату цементного розчину. Зазвичай вони порожні всередині і їх використання дозволяє знизити вагу внутрішніх конструкцій, а також збільшити шумоізоляцію всередині приміщення. Крім того, вони ефективно утримують тепло, зменшуючи енергії, які йдуть на опалення будинку.

Купити керамічну цеглу

Купити цеглу в Україні не становить особливих труднощів. Її продають як у звичних торгових точках – магазинах і спеціалізованих супермаркетах, так і в інтернеті. Вартість цегли за штуку може варіюватися залежно від виробника, якості використовуваної глини, технологій випалу і, звичайно, безпосередньо від продавця. Найбільш стійкою є ціна на будівельну цеглу, що використовується для будівництва несучих стін будь-яких будівель. Приблизно однакова якість і велика конкурентність на ринку виробників запобігають різким стрибкам вартості цього будматеріалу. Купити керамічну цеглу в Києві можна практично скрізь, при цьому її вартість не буде сильно коливатися. Однак якщо будівельний проект масштабний, а об'єкт виділяється великими розмірами, то краще купити керамічну цеглу оптом за допомогою інтернет магазину.

Доставити повнотілу керамічну цеглу в Києві безпосередньо на об'єкт може практично будь-яка компанія виробник, якщо замовлення було зроблено через її сайт офіційних дистриб'юторів. При цьому ціна керамічної цегли для Києва, як і для інших регіонів, буде значно нижчою за рахунок оптової купівлі. Купуючи ж цеглу за ціною, здавалося б, більш низькою і перевозячи її самостійно, покупець може витратити набагато більше грошей, ніж якщо б замовив товар в інтернет-магазині. Сучасні способи покупок з допомогою віртуальної мережі істотно полегшують пошуки і придбання усіх необхідних товарів. Для цього лише потрібно мати гаджет, здатний підключатися до інтернету і зовсім небагато часу.

Цегла керамічна ціна

Наш спеціалізований сайт будівельних і оздоблювальних матеріалів пропонує придбати оптом або в роздріб будь-який товар, представлений в каталозі з подальшою доставкою його. Умови покупки, приємна низька вартість і можливість безготівкового розрахунку дозволяють нашим клієнтам заощадити дорогоцінний час, власні сили і, звичайно ж, фінанси. Приємне обслуговування наших менеджерів, які завжди готові надати будь-яку цікаву для покупця інформацію про товар і здатність максимально швидко оформити заявку залишають у наших постійних клієнтів тривалий гарний настрій. Співпраця з нами – це прекрасний шанс заощадити не тільки свої гроші, але і завжди перебувати в гарному настрої від приємної вигідної угоди.